Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradt vagyok és...

Nagyon fáradt vagyok és levert akárhányszor hazaérek, miért?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a suliból hazaérve (gimi 10.) egyből elönt valami fáradtság, letörtség és egyszerűen semmihez nincs kedvem csak ledőlni az ágyba. Na most ezzel az a baj, hogy nem csak ledőlök hanem konkrétan este 11-kor kelek fel, hogy basszus semmit se csináltam még holnapra pedig dolgozatot írunk és rengeteg a házi feladat is. Aztán már egy 5 perc után le is szarom az egészet mert hulla vagyok. Segítenétek, hogy miért lehetek ilyen fáradt vagy ilyen letört ?:S
2013. febr. 18. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogjál valamit. És ne felejts el hétvégente berúgni, mert akkor jobban bírod a hétköznapokat.
2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nekem is szokott ilyen lenni. a mozgás segìt tényleg. meg ha van valami hobbid kezdd azzal ha hazaérsz és ne egyből arra gondolj mennyi hf van... annak 5 után állj neki mikor kicsit pihentél. végül lehet ez akár vashiány vagy vérszegénység is amivel orvoshoz kell menni. elkuldenek vérvételre és ha az a bajod akkor irnak rá gyógyszert. attol nem leszel ilyen fáradt.
2013. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is voltam így.

Végezz valami testmozgást, esetleg tegyél egy nyugis sétát frisslevegőn. Próbálj több gyümölcsöt és zöldséget enni.

Nekem is ezt tanácsolták. A legjobban a mozgás vált be.

2013. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!