Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izomcsomók az állkapocscsontom...

Izomcsomók az állkapocscsontomon.. Nagyon erős fájdalmat okoznak. Pár alkalommal már jártam manuálterápián,ez a kezelés bizonyult eddig a legjobbnak. Elkepzelesem sincsen hogyan kerültek oda,fájnak tőle a fogaim,a fejem. Lesz ez jobb?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A csontodon,nem nagyon lehet izomcsomó.Altalában ilyenkor a halántékodnál lehetnek izomcsomók,általában fogcsikorgatással kerülnek oda,de pipázoknál is előfordul.Éjszaka nem szoktad csikorgatni a fogad,vagy ha ideges vagy?
2020. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Állkapocs ízületi gyulladásod van. Gyógytorna + masszírozás + ha szükséges harapásemelő sín kell éjszakára. Fájdalomcsillapítókat ne vidd túlzásba mert gyomrod bánja meg. BP Szentkirályi u 47, kérj beutalót a fogorvostól ide és rendbe tesznek, de ne várj azonnali javulást. Több hónap, 1 év mire elmúlik. És ne stresszelj, az miatt van ez főleg.
2020. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+ lehet még rossz testtartástól is akkor nyakigerinc tornát is kell csinálnod. Ne halogasd mert egyre rosszabb lesz, nem valószínű, hogy elfog múlni magától ha már nagyon fáj. Kérj időpontot minnél előbb mert kb 3 hónapra adnak időpontot. Ha kérdésed van írj nyugodtan, én másfél évig szenvedtem ezzel mert először azt hitték a fülemmel van gond, de már meggyógyultam
2020. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!