Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Iskolában, boltban, utcán állandóan feszengek. Nem bírok mások szemébe nézni, mindig a földet nézem/elnézek mellettük. Nagyon nehezen nyílok meg a baráti társaságomban is. Nagyon nehezen alszok el, sokszor ébredek fel hajnalban is. Este szinte mindig a halálra, a szeretteim elvesztésére gondolok (ilyenkor ,,mini pánikrohamaim" vannak). Néha úgy érzem, hogy csak egy ,,álomban" vagyok, és semminek sincs értelme. Sajnos nem vesznek túl komolyan. Mostanában elég hanyag vagyok, régebben mindig összepakoltam magam után nagyon hamar. Egyre jobban magamba fordulok, sokszor azt érzem hogy senki sem szeret. Ezek minek a tünetei?

(Már több mint 5 éve járok pszichológushoz, de nem emiatt, hanem egy kiskori trauma miatt, de ezekről nem ,,merek" beszélni vele, tudom ezen csak én tudok változtatni...)



2020. júl. 28. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
5 éve jársz és nem mersz róla beszélni vele, akkor szerintem ez vagy nem igaz. Vagy valtanod kéne. Beszélj erről!
2020. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha nem lenne igaz :)

Gondolkodtam már a váltáson, de senkivel nem tudok beszélni erről, csak a legjobb barátnőmmel

2020. júl. 28. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne tartsd magadba.. segitség kell..
2020. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!