Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen az alvásvizsgat?

Milyen az alvásvizsgat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos sokszor szédülök, és az orvosom elküldött neurológiára,kardiológiára, szemészetre, fülészetre, és alvásvizsgálatra. Nem alszom túl jól főleg most nyáron nekem kb 1-2 órába telik mire elalszom. Félek ettől a vizsgálattól, mert én az alvást túl tudom “parázni” és félek, hogy ott egy percet nem aludnék. Valaki volt már ilyen vizsgálaton? Ott elaltatták? Hogyan működik ez az egész? Remélem kapok segítséget, és előre köszönöm!

2020. júl. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy altatnak! Jó későn rád tesznek egy csomó vezetéket, tappancsot, majd lefekhetsz aludni. És egész éjjel figyelnek.
2020. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A jó későn mit jelent? Egyébként ugyanúgy lehet lefekvés előtt telefonozni stb??
2020. júl. 30. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A férjemre majd éjfélkor tették fel a sok kütyüt. Ez nem a telefonozásról szól, talán kibírod majd nélküle egy este.
2020. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze kibírom. Köszi az infót:)
2020. júl. 30. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legkorszerübb Bp. Korányi kórházban van . Itt még nem voltam,kb 1 hónap múlva megyek,ha vírus nem tolja az időpontom.

A helyi szakrendelő már 2 x végzett vizsgálatot.

Kaptam egy műszert,amit este a mellemre csatoltam.2 kis "bajszot"

az orrom alá ragasztottam. 1 "kesztyű"végbe meg a mutató ujjam dugtam.Aztán bekapcsoltam,1-2 lámpa villogott.

Nekem a horkolásomra volta kiváncsiak,de hát alig aludtam.

Reggel leszedtem magamról,és vittem vissza .Elemzésre küldték Bp re a Korányiba. Telefonon értesitettek,pár napra be kell feküdni,adtak időpontot is . De erre az idő pontra a helyi kórházba voltam műtétre előjegyezve. De ez is elmaradt,mert agytörzsi strok ét kaptam. Agyi műtétem után ismét előtérbe került a vizsgálat.Minden úgy történt mint első esetben.

Időpont a Korányiba.Ezt meg a vírus miatt halasztották.Itt tartok.

2020. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jesszusom remélem már jól vagy! Én attól félek, hogy semmit nem alszok(képes vagyok rá, főleg ilyen helyzetbe) Akkor mi a teendő? Újra be kell feküdjek?
2020. júl. 30. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!