Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok? Help!

Mit ajánlotok? Help!

Figyelt kérdés
9Órás utazásra indulok és elszoktam betegedni(hányinger) 30 percen belül. Mit ajánlotok,hogy bírjam ki ezt az utat? HELP! Értelmes válaszokat légyszi! Köszi!
2010. aug. 3. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

daedalon van tabletta és kúp is bár ettől inkább az ember álmos lesz és végig alszod az utat max...:)

én ásványvizet szoktam még iszogatni mikor hányingerem van...

2010. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rágozz, de komolyan-én is mindig végighánytam minden osztálykirándulást!Az is jót tesz, ha egy kis huzatot csinálsz, hogy mindig legyen friss levegö!Lehetöleg ne ablak közelébe ülj, vagy ha mégis akkor mindig szemelj ki egy távolabbi pontot!Ha úgy érzed rosszul vagy, vegyél jó nagy levegöt pár percig!Mondjuk rajtam már a Deadalon sem segített, de próbáld ki, hátha neked bejön!A rágó , és a cukor(negró,tic-tac,töltött cukrok) mindig tuti módszer!Esetleg hallgass zenét, foglald el magad valamivel, és ne gondolj arra, hogy rosszul leszel!Remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, azt még elfelejtettem, hogy még véletlenül se állj neki olvasni, föleg ne buszon,mert 2*olyan rosszul leszel!Rám olyankor rámjön a pánik, hogy nem kapok rendesen levegöt, melegem van, ver a viz, stb...
2010. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 4. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:
B6 vitamin-ettől nem leszel álmos.Rágó, langyos mentatea, állítólag ezek is használnak.Ja és ha lehet ülj előre és csak előre nézz,oldalra nem.
2010. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!