Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sima vízzel zuhanyozni?

Sima vízzel zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Érzékeny a bőröm, s gondolkodom azon, hogy csak sima vízzel zuhanyozzak. Nem vagyok alapból se büdös, egy futás, vagy egy fűnyírás után sem, izzadós se különösebben. De nem tudom magában a sima, meleg víz elegendő lehet-e. 22/F
2020. aug. 2. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki izzad olyan ember nincs aki ne izzadna

Csak az emberek általában a saját testszagukat nem érzik annyira büdösnek és ápolatlannak mint a másik emberét


Nem elegendő a síma melegvíz mert a baktériumokat nem pusztítja el (ugyanolyan büdös maradsz mint tussolás előtt) egyrészt másrészt meg a zsírt a bőrről nem távolítja el


Ha érzékeny a bőröd használj DOVE tusfürdőt abban van 1/4-rész hidratáló krém is ami után puha marad a bőröd és ne fürödj túl meleg vízben sem mert az is csak szárítja a bőrt

2020. aug. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kapni bőrkímélő tusfürdőket szerintem használd esténként mert büdös leszel és a kosz sem jön le csak vízzel. Reggel meg fürödj csak sima vizzel ha nincs szagod.
2020. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Ne fürgyé' le!
2020. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Az ősember is mindig csak sima vízben tisztálkodott, és túlélte.

Ismerek valakit, aki kipróbálta, és bevált neki a módszer.

Egyébként ha máshol nem, patikában kapsz színezék- és illatanyagmentes tusfürdőt, sampont, stb.

2020. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Lehet kapni gyógyszertári mosakodókat, amik érzékeny bőrre is jók.
2020. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!