Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok biztos benne, hogy a megfelelő kategóriát használom.)


Mostanában igen kevés az energiám. Bármit csinálok, mozgok, alkotok vagy egyszerűen a kötelességeimet végzem el nincs elegendő energiám és nagyon hamar kifáradok. Mind fizikailag és mentálisan. Semmihez sincs erőm és ez már nagyon kezd zavarni. Szeretnék alkotni, rajzolni, de nem bírok. Nincs ihletem, de ha még sikerül is rászánnom magam, hogy belekezdjek borzasztónak látom a munkámat és így már nincs kedvem befejezni. Igénytelen alkotást pedig nem szeretnék létrehozni. Mostanában nagyon kevés dolog köti le a figyelmem, mindent gyorsan megunok és inkább zavar, mint szórakoztat. Nem is olyan régen ez egészen máshogy volt, tele voltam energiával, folyamatosan alkottam és értelmes dolgokkal sikerült lefoglalnom magam. Rengeteget dolgoztam, hogy fölvegyenek álmaim iskolájába és elindulhassak utamon. Nagyon rossz ez a helyzet, én nem lehetek ennyire lusta. Én nem ilyen vagyok. Nagyon megvisel ez az egész, a hangulatomon is ront egy keveset. Bár nem csak ez az oka annak, hogy szinte bármikor képes vagyok egyik pillanatról a másikra szomorú lenni. Néha ok nélkül,néha okkal, de nagyon nehezen tartom meg a jókedvem. Az alvásigényem is rendkívül megnőtt, sokat alszom éjszaka és nap közben is kifejezetten sokat lennék képes aludni.



Abszolút vannak céljaim, egy szerető családom és mindenem megvan amire szükségem van, ezért a tini koromon kívül más kiváltó okot nem tudok ezekre a tünetekre. Csupán annyira rossz érzés, hátha itt, idegen emberek által kicsit közelebb kerülhetek a megoldáshoz.


16/l


Előre is köszönöm a választ! Bocsánat ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!


2020. aug. 4. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, de ha nincs különösebb negatív dolog, ami állandóan lehúzza a hangulatodat és elszívja az energiád, valószínű csak vitaminhiány. Szedj multivitamint, ha nem szedsz, mert az jó eséllyel segít! De ne energiaitalt, mert az csak az csak átmenetileg felpörget, de csak még jobban kimeríti a tested.
2020. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!