Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt mennyit lehet...

2 hét alatt mennyit lehet fogyni koplalással? Mondjuk napi 1-2 almát ennék. Ne írjátok hogy visszaszedem mert tudom. Előre köszönöm ^^

Figyelt kérdés

#fogyókúra #koplalás #koplalással mennyit lehet fogyni
2012. júl. 16. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
a testzsírodból semmit nem fogsz fogyni,max nagyon keveset.
2012. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Viszont utána ráhízol több kiló zsírt.
2012. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hány kilót adok le? nem hátrányt kérdeztem..
2012. júl. 16. 18:34
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Vizet fogsz veszíteni , vagy a tested beáll éhínség üzemmódban és mindent raktározni fog, hozzá fog nyúlni az izmokhoz , és elkezdi leépíteni azt tápanyag hiány miatt. A zsír pont ugyanannyi lesz rajtad, és csinosabb egyáltalán nem leszel , csak még rosszabbul fogsz kinézni. A mérleg lehet akár 5 kg-mal is kevesebbet fog mutatni. Mivel az izom nehezebb mint a zsír. De a ruháid nem fognak rajtad jobban állni, sőt... Meg ha tudod , hogy visszaszeded , akkor miért akarod csinálni?
2012. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
7-8 kilót lelehet adni nem? egyébként most gyorsan lekoplalok és fokozatosan fogok többet enni és napi 1 óra futást is fogok csinálni este biciklizés felülésezés stb
2012. júl. 16. 18:46
 6/13 anonim válasza:
75%
koplalás mellett nem lesz energiád tornázni
2012. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Le fogsz adni 3-4 kg folyadékot,salakanyagot,izmot,ami nem fog látszani,csak a mérlegen,és plöttyedtebb leszel,vagyis mikor lépsz,lötyögni fog a fenekeden meg a combodon a felesleg. Mint egy vízzel töltött lufi,úgy,főleg ha hosszútávon is csinálod.:)) Hidd el,hogy nem éri meg. Ezt csináltam én is egy-két hónapig,és nemhogy fogytam,de el is csesztem a még tűrhető alakom rendesen. Szerencsére fél év sporttal,kiegyensúlyozott,1200 kalóriás étrenddel sikerült visszafordítani a hülyeségemet,és el is értem azt az alakot amit szerettem volna.Látszik végre centikben is a dolog. Igaz,dupla annyi munka volt,mert mínusz egyről indultam,de jó lecke,és végre elhittem,hogy nem csak rémsztori,amiket itt írnak. Most kis odafigyeléssel,kicsit több mozgással(annyi,hogy sétálok,meg néha elmegyek úszni,de semmi több,nincs se kedvem,se időm rá)tudom is tartani a dolgot. Amúgy meg ha kiéhezik a szervezet,pár nap után vagy összeesel,vagy elkezdesz zabálni,és kudarcszagú lesz a dolog,dehát te életed,te döntésed,én is a saját hibámból tanultam,mert túl buta voltam ahhoz,hogy másokéból tanuljak. Kis jótanács: azért olvass el pár tényleg hozzá értő oldalt:http:

//body.builder.hu/kaloria.htm4

[link]

[link]

...de ha a koplalós életérzés kell neked,hát nem akadályozlak meg benne,csak tessék,én jót akartam.

16/L

2012. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hehe...sportolni tudnál szted napi 2 alma után????na ne viccelj...
2012. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ilyet az anorexiások csinálnak, hogy naponta 1-2 almát esznek!
2012. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor nem eszel elget, a tested mindig eloszor az izmaidat kezdi lebontani (a zsirod helyett) hogy abbol nyerjen energiat. Az izom nehezebb mint a zsir, szoval eloszor tenyleg minuszba fog menni a merleg.


Az almatol meg ehesebb leszel, mert csak az almaba harapas gondolatara is elkezd a gyomrod savat termelni, aztan az 1-2 napi alma utan olyan qrva ehseget fogsz erezni, hogy talan meg hallucinacioid is lesznek. En csinaltam 2 hetes tisztito kurat zero szilard kaja bevitelevel. Az elso 3 napban jelentkezo ehseg olyan durva, hogy meg a vasszoget is elragtam volna. Aztan az ehseg elmult es jott a tisztulas, de te a napi 1-2 almval sosem fogsz tullepni ezen az "ehseg elmulas" szakaszon, folyamatosan ehes leszel, aludni is mar csak azert fogsz, mert szinte elajulsz a faradtsagtol.


Kaja hianya miatt kakilni sem fogsz tudni menni, vagyis komoly szekrekedesed lesz, mert nem lesz mi kitolja a beleidbol a sz.rt es az beled kemenyedik. Mikor ujra elkezdesz majd enni a tested HETEKIG csak raktarozni fog azert, hogy az ilyen h.lyesegeket legkozelebb jobban tudja majd atveszelni. A merleg megint elindul felfel. Nem izmot fog a kajabol epiteni, hanem zsirt!


Sportolni felesleges, mert ugysem fogsz tudni 1-2 almaval, illetve nem lesz mibol az izmok taplalkozzanak, vagy nem lesz semmi erod, hogy ravedd magad, hogy sportolj. Ha megis acel akaraterod van es raveszed magad, hogy elindulj futni, kb. 3-4 perc mulva olyan durvan leesik a vercukrod, hogy elajulsz. Ha szerencsed van par masodperc mulva magadhoz tersz es fejed leszegve haza bandukolsz. Ha nincs szerencsed, akkor olyan h.lyen fogsz esni, hogy bevered a fejed es a korhazban ebredsz.



Ui: aki ilyen ostobasagokra akarja ravenni magat, az meg sem erdemli, hogy mi itt torjuk magunkat es az idonket pazaroljuk rad... ez csak a szemelyes velemenyem!

2012. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!