Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Le lehet valakit szoktatni...

Le lehet valakit szoktatni arról, hogy állandóan, folyamatosan nyugtatókat szedjen,és azon éljen?

Figyelt kérdés
Mióta nagymamám, (anyu édesanyja) meghalt,azóta szedi rendszeresen.apu meg stroke-os, ő érte is idegeskedik.Anyu ráadásul egészségügyis.

2020. aug. 5. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Le lehet persze, csak nem egyszeru, attol fugg mennyit szed es mekkora adagot. Szakorvos segitseget erdemes kerni.
2020. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
0,5-öset elfelezi, és hármat szed belőle általában. Azt mondja nem sok, mert 3 szor 1 az adagja.19 éve szedi, tudja, hogy nem is lenne ilyen hosszú ideje szedni.
2020. aug. 5. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan veszesen nagy adag, inkabb az a problemasabb, hogy 19 eve szedi.
2020. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 10 éve szedem a xanaxot napi 5 mg-al, ami volt már 10mg-is, mert ugye egyre több kell belőle a tolerancia miatt és ugye erős függőséget okoz. Az, hogy én 10mg-ról letudtam jönni 5mg-ig az maga volt a pokol. Ha ez veszed alapul, akkor a 19 év és az a nagyon kevés mennyiség nem hiszem, hogy gond lenne. Ha az ő szervezete így működik, hogy igényli és nem emeli az adagot, addig nem kell aggódni. Akkor lenne gond, ha valaki elvenné tőle.
2020. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rosszat akarsz neki, baszogasd ezzel. Mi van, ha egy egesz eleten at szedi valaki? Ahogy az en anyukam. Azota nem mento viszi el. Azota jol erzi magat. Azota a gyomorfekelye is rendben. Azota kepes barmit megtenni, kepes jolerezni magat.

Tenyleg nem ertem ezt a begyepesedett hitet, hogy a nyugtato az ordog maga.

2021. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!