Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan végeztek béltisztítást?

Hogyan végeztek béltisztítást?

Figyelt kérdés
Sajnos hétközben ritkább vagy kevesebb a széklet ürítésem, mert a munkahelyemen kész cselencs déj (bocs, hirtelen nem tudom hogyan kell helyesen leírni) a mellékhelységre elmenni,reggel indulás előtt meg nem mindíg jön rám az ihlet.Ezért szombatonként, ha nem kell különösebb tartósabb útra elmennem, reggeli közben, után meg szoktam inni 1,25 liter zéró cukros kólát.ez jól meghajt,2-3,vagy akár 4x is kivonulok a legkisebb helységre.Esetleg más ötletek,hogyan tudnék megszabadúlni a hét közben felgyülemlett esetleges nehezen ürülő salakanyagoktol?

2020. aug. 8. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezt így ne folytasd. Nincs szükség extra tisztításra, főleg kólával nem. Ha rendszeresebb székletet akarsz, akkor esetleg egy kis több rostos ételt próbálj enni.
2020. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1.Mi szól a kóla ellen heti egy alkalommal?
2020. aug. 8. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is annyira a kóla ellen szól, hanem az nem egészséges hogy egy hétig nem mész, csak szombaton. Egyél rostosat, igyál többet. Délután nincs idő wc-re?

Persze a hirtelen nagy mennyiségű édesítőszer se a legegészségesebb dolog, esetleg tejeskávé, szilva, stb? 100%-osan ható dologbak mondjuk Laevolac jobb lenne. Különféle durvább hatóanyagú hashajtókat ne kezdj szedni, hozzá lehet szokni.

2020. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem viszem nagyba. Mikroszálas kendővel áttörölgetem naponta 1x.

Téged sem az eszedért fognak ellopni. Olyan hülyeségeket biztos nem csinálok, hogy benyakalok húzóra több, mint 1 liter kólát, csak azért, hogy aztán 1 órán belül 3x is tojjak. Munka után pl miért nem lehet kakkantani?

2020. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 #4-nem azt állítom, hogy egész héten nem kakkantok, vagy visszatartom,csak valószinű állandóan stresszbe vagyok,amiatt, hogy a munkahelyemen hogyan fogok elmenni barnázni.néha mikor már műszak vége felé érzem az ingert,és még tudom tartani, inkább hazaviszem.Viszont addigra úgy bekeményedik, hogy mindíg úgy érzem, hogy még maradt bennt salak anyag.A kóla amit iszok zéró cukormentes, mert ráadásúl vigyáznom kell a cukorral szénhidráttal.Tehát röviden hétközben a stressztől nem tudok egy kiadósat "leadni",eszem ágában sincs hashajtót szedni, mert az napközben is meghajthat,aztán nézhetek mint hal a szatyorban.
2020. aug. 8. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvoshoz,menny,a sok béltisztítás is ártalmas,mert a bélflóra felborul.

És akkor még gyógyszeteket is szedned kell.

2020. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sör és tej, az meghajt mindent
2023. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!