Béltisztítás?

Figyelt kérdés
Milyen béltisztítási módszer vált be nektek?

2013. márc. 5. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
kávés beöntés
2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
semmilyen. Teljesen felesleges. Nemrég olvastam, hogy az egész egy humbug. De ha annyira akarod, csináld meg, vagy csináltasd meg. Egy ismerősöm kis híján belehalt aaz akkoriban divatos bélmosásba. De te tudod! Rajta!!!
2013. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a beöntéses béltisztításra gondoltam, hanem ételekkel pl. utifű maghéj, mák, lenmag, ezek ledörzsölik a bél falára felrakódott méreganyagokat, ezáltal tisztítanak.
2013. márc. 5. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Mikrorostos gél.
2013. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Léböjtkúra, aloe verával
2013. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Na ne már. Vannak hatékony béltisztásos kúrák is. Én is most akarok nekifogni egy tavaszinak. Ha nem is tisztul ki egészen az emésztőrendszered (mivel vannak szervetlen anyagok is, amelyekre "hatni" nehezebben lehet), a közérzeted sokkal jobb lesz. TUdod, hogy van, ha nincs is úgy valójában; éld úgy mintha úgy lenne és azzá válik. Belehalni képtelenség egy tisztítókúrába, hacsak nem folyamodsz erős gyógyszerekhez. Bocsi, hogy pontosan nem válaszoltam, de én is magamnak állítok össze egy tisztítókúrát. Én tudom mire, hogy reagál a szervezetem, veszélyes módszereket meg nyilván nem vállalok be ha erről van szó.
2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!