Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MI a legjobb otthoni módszer...

MI a legjobb otthoni módszer a lábszagra, lábizzadásra? Hallotam már olyat h ecetes vízbe kell áztatni meg hasonókat)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A csersavas teák is jók, kifőzöd jól a filtereket, hűtöd egy kicsit és lábat áztatsz benne, én ezt hallottam. hallottam a hypo-s vizet, ami O_O

Tudom, hogy otthoni kezelést kérdeztél, de a Canesten kenőcs elsőrangú erre. Az ugye gombaellenes, de esténként egy kicsi adagot szétkensz a talpadon, csodákat tesz.

2010. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi kipróbáltunk minden házi praktikát.Apu lábszagát mégsem csillapította semmi :S A mi városunkban van egy gyógyszertár amelyikben vannak saját készítésű termékek,ezek között van lábizzadás elleni kenőcs ami csodákra képes *-*

Nem tudom hogy máshol a gyógyszertárakban vannak e saját készítésű termékek :(

2010. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és olcsó is
2010. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem házipraktika, de a scholl foot spray tényleg szuper hatásos! Én is vettem mindenféle krémeket, púderokat, talpbetéteket, sprayket, de semmi sem hatott. Ezzel viszont már 3. éve abszolút 0 a lábszagom! Zuhanyozás/fürdés után befújom a száraz lábamat (lábujjak között is!) és estig nincs okom félni. Mondjuk nejlonharisnya + csizma kombinációval ebédszünetben újra befújom, de este biztosan nem kell rettegnem, amikor kibújok a csizmámból.
2010. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!