Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne legyőzni a...

Hogyan lehetne legyőzni a hajóktól való félelmet, de így nagyon rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Ismerősünknek van egy hajója a Balatonnál és kitalálta, holnap menjünk el hozzá és kivisz minket egy körre. Szüleim belementek.

A probléma ott kezdődik, hogy én tavaly pár órával azelőtt utaztam a Hableányon, mielőtt az elsüllyedt volna. Azóta gyomorgörcsöm van a Duna vagy a hajók látványától is, ülni egyen se ültem azóta. Hogyan lehetne ezt holnap délutánig leküzdeni? Vagy tudnátok mondani pár bíztató szót, hogy ne legyen pánikrohamon a hajón? Eléggé ideges vagyok.



2020. aug. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, most gondolj a hajókra.

Felmész egy hajóra, ami nem a Hableány. Egy ismerősöd fogja vezetni, nem pedig egy olyan külföldi, aki egyrészt nem beszél magyarul, másrészt olyan felelőtlen, hogy sokan meghaltak. Egy ismerősöd fogja vezetni. Lesznek mentőcsónakok, rajtad pedig mentőmellény. Annyi mentőcsónak lesz, hogy neked is biztosan fog hely jutni. Ha esetleg valami baj történne.

Most gondolj az ismerősödre is. Milyennek ismered?

Beszélj a szüleiddel, beszélhetsz az ismerősöddel is.

2020. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, Nem süllyed majd el a hajó, de ha nagyon felsz, mentőmellényt vegyel fel, és maradjál a szabad levegőn, esetleg kerd meg, hogy maradjatok a part közelében, Ha le akarod küzdeni nézzél elöször hajós videókat, képeket, (de semmiképpen se olyat ami elsüllyed). De ha úgy gondolod, nyugodtan visszautasíthatod a hajózast. Traumád volt, és ha jó barátok megértik.
2020. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy még a legrosszabb esetben is most egy meleg vízbe kerülnél ahol mentőmellényben akármeddig ellehetne pancsolni, talán még jól is esne. A viccet félretéve, nagyon nem azonosak a körülmények, a Balatont sem szabad félvállról venni de félni sem szabad hiszen szórakozni mennétek.
2020. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!