Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsibbadok?

Mitől zsibbadok?

Figyelt kérdés
Először pár napja a bal lábam kezdett el, kb 10 másodpercig tart utána alábbhagy. Nem féloldalas a zsibbadás, hanem inkább most meg a jobb kezem, könyöktől a kisujjamig. De volt már hogy a fél fejem is így kellemesen bizsergett, meg a nyakam! Szóval szerencsére nem olyan hogy féloldalas hogy csak az egyik felem, hanem úgy is előfordult már hogy jobb láb bal kar. Mitől lehet? A súlyos gondokra általában a féloldalasat mondják.

2020. aug. 17. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Most a sulyos, azonnal orvoshozmenos tunettol kezdve aprosagig barmi lehet. Eletkor, testsuly, eletmod jelent-e rizikofaktort.

Mert bizsergesek, apro erzesek, amik nem minosulnek igazi zsibbadasnak, fene tudja miert, elofordulhatnak.

2020. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nem is mondanám zsibbadásnak, csak minthogyha az lenne. Mert mozgatni is tudom, érzéskiesés sincs meg semmi. Nem tudom nagyon meghatározni. 18 éves vagyok, normál testsúlyú, viszont nem túl egészséges az életmódom
2020. aug. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!