Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem működik jól a májam/vesém?...

Nem működik jól a májam/vesém? Miért nem érzem az italt?

Figyelt kérdés

Régen (tavalyig) már 1 üveg sört megéreztem simán, 2-3 pedig bőven elég volt, hogy határán legyek a kicsit részegségnek. Wcre kb. 10percenként jártam ilyenkor.


Azonban egy ideje azt vettem észre (4-5 alkalommal), hogy akármennyit iszok és akárhogy keverem, nem történik semmi velem. Kb. 8 felest ittam meg (4 féle ízesítésben), 3 üveg sört, plusz néhány korty vodkát és egy kb 4 órás időintervallumban 1x voltam a wc-n, de akkor is csak ilyen teljesen általánosan kellett, nem pedig hirtelen meghajtott a sok ital.


Ez már zsinórban a 4-5. Alkalom, hogy ez történik, azaz, hogy bármit iszok nincs hatása semmilyen téren.


És ezt most nem vagánykodásból írtam, ne értsetek félre. Mert tényleg úgy érzem van valami bajom. És egyáltalán nem jó érzés, hogy nem tudok semmilyen hatást kiváltani velük már.


A kedvemtől sem függ, mert szomoruan és teljesen vidáman is ugyanez a helyzet. Társaságok is teljesen másak voltak, és szintén ugyanez volt a helyzet.


Mi lehet a bajom? Van valami baja a vesémnek vagy a májamnak?

Sosem voltam nagy ivós egyébként.


2020. aug. 18. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el haziorvoshoz, o majd szukseg eseten beutal urologushoz vagy nephrologiara.
2020. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja a májadnak vesédnek, csak hozzá szoktál az alkoholhoz.
2020. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nálad mit jelent, hogy sose voltál nagy ivós, de szerintem túl sokat iszol.
2020. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!