Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olvastam neten, hogy különböző...

Olvastam neten, hogy különböző parazitás rontják az általános közérzetet, csökkentik a teljesítőképességet. Hogy működik ez a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
ha valakinek rossz az általános közérzete s csökken a szellemi teljesítőképessége de az általános vizsgálatok szerint (vérkép, vérnyomás, labor stb) makk egészséges? Szólni kell a háziorvosnak hogy olvastam ezt azt? Vagy van valami parazita centrum ahova el lehet menni vizsgálatra? A háziorvos küld oda beutalóval vagy szabadon mehet aki ezt olvasta? Vagy hogy megy ez? S mi lehet még az oka ilyesminek amit a vérkép és a többi nem mutat ki, nem súlyos de zavaró s megoldható. Mert gondolom ha kiderül a parazita gyógyszerrel ki lehet hajtani. és feltételezem van még más ilyen olyan ügy is ami ha kiderül akkor kezelhető de sokszor ki se derül s az ember csak issza a kávét vagy egyéb serkentőt miközben nem serkentés kellene hanem a plusz terheket kellene levenni...
2017. jún. 14. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod,van ilyen . Bartonella fertőzésen estem át.Sima vérkép jó, gyomor- tükrözés (feleslegesen!), savkötő , diéta stb.Plusz 5 nap belgyógyászati kivizsgálás, vízhajtó +concor (100 alatti vérnyomásra).Ha beszedtem volna már nem élnék. Aztán egy jó infektológus aki hajlandó volt tovább vizsgálni, rájött mi a gond.Bocs hogy így össze vissza de ami eszembe jutott azt írtam.
2017. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Infektológusról még nem is hallottam. utána nézek ennek is. Minden infó jól jön, mert nem tudom öregedem, valami kezdődő betegségem tünete van e vagy csak lusta vagyok...

Ellenben ha valami megoldható dolog van a háttérben akkor rá kéne jönnöm. te hogy jöttél végül rá?

Olvasok neten is ilyesmit hogy orvosról orvosra járt de senki se jött rá, de sok cikk úgy végződött, hogy végól rátalált egy 20 000 Ft-os szerre amit még 28 percig ha rendel megkaphat féláron stb...

Én pedig csak egészséges akarok lenni nem pedig balek:)))

2017. jún. 14. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekre ne adj 😁 ! Háziorvos ad beutalót.Az infektológushoz,nekem már 2 szer is sikerült összehozni fertőzést. Úgynevezett szerologiai vizsgálat vérből.Probald meg ! Semmit nem vesztesz vele,nekem olyan dolgot talált,hogy jó hogy ültem mert eszembe sem jutott volna.
2017. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!