Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz okozhatja?

Stressz okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gimiben volt egy hónap amikor szinte mindennap szédültem, amikor felálltam és főleg amikor sok ember között voltam. Ez egy igen stresszes időszak volt az életemben. Most ebéd közben jött rám egy olyan érzés mintha le akarnék esni a székről. Majd most egy pár perce álltam az asztal mellett és hirtelen egy enyhe szédülés érzet rám jött. Majd leültem (azóta nem álltam fel) és elmúlt. Egyébként szemüveges vagyok és ha leveszem a szemüveget akkor elmúlik legtöbb esetben. Féléve voltunk kontrollon, már -4.00-es a szemem. Mielőtt mentünk akkor volt -3.50-es. Először azt hittem stressz miatt. Viszont most, hogy újra előjött nem tudom mitől lehet. Ma jöttünk haza egy utazásból és holnap megyünk a Balatonra. Lehet ez "viselt" meg ennyire? És az előbb veszekedtem anyával is. Ezek lehetnek az okozói?

17/l


2020. aug. 19. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mostanában nem tudtam nagyon kipihenni magam.
2020. aug. 19. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik, a szemüvegeddel lehet a gond.
2020. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi vizet iszol?


Mennyi ideje csináltattad a szemüveget? Ha nemrég csináltattad, akkor cukorbetegség szűrésre el kéne menned.


Igen az idegesség is okozhatja, pszichés is lehet. Ha gyorsan áll fel az ember, akkor meg tud szédülni, vérnyomást kéne mérned.


Háziorvoshoz mindenképp menj el.

2020. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!