Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányás vagy nagywc-sés? SOS

Hányás vagy nagywc-sés? SOS

Figyelt kérdés

Lehet elég idiótán hangzik, de 2 napja nem alszok. Hányingerem van elég erősen, de nem tudok hányni, de nagywc-ni sem.


Kérlek, osszátok meg velem a házi praktikákat akár, hogy hogyan tudjátok a szervezeteteket rá venni a hányásra, akár a nagywc-zésre

(Az ujjamat ledugtam a torkomon, ingernek inger van, de hányni nem tudok tőle)


2020. aug. 21. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha langyos sós vizet iszol elvileg hányni fogsz tőle pár percen belül.
2020. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál sokat előtte, hogy legyen valami a gyomrodban, és utána dugd le az ujjad. Egyébként, ha nincs semmi konkrét kihánynivaló, akkor nem biztos, hogy ez segíteni fog. Lehet, hogy valami vírusos betegség, ami ezt okozza és akkor nem tudsz mást tenni, mint megvárni.
2020. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h neked segít-e de én egy kis vízbe rakok szódabikarbónát és pici ecetet. Ilyen nagyon habzó, bubis lesz tőle és így azt iszom. Segít kibüfögtetni és utána nincs annyira hányingerem. Volt, hogy hasonlóan voltam mint te és inkább "lefelé" vitte a dolgot tehát nem annyira hányingerérzés volt utána hanem inkább szellentés xd azonban ez ritkán szokott előfordulni.
2020. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

A sós vizet kipróbáltam, nekem sajnos nem használt. De nagy nehezen a férjem segített az "esti nasi" készítésénél a kaja mennyiségnél és, hogy mit mivel evett egyből rám jött a hányinger... (Kovászos uborka és nutelle, többek között)

2020. aug. 22. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!