Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyom, kényelmetlenséget érzek...

Nyom, kényelmetlenséget érzek a mellkasomnál mit tegyek? Tünetek lent

Figyelt kérdés
már kb. 1 hete tart, hogy itt a mellkasomnál ilyen kényelmetlenséget vagy nyomást érzek. Egész fáradt vagyok, kicsit szédülök. Kis nyomást érzek a nyakamnál is... Kicsiket lélegzek... Van amikor kis hányingerem van. Néha véletlenszerűen elkezd melegem lenni és elkezdek izzadni. Nem tudok este aludni... Volt valakinek hasonló problémája ilyen tünetekkel? Fogalmam sincs miért lehet 16/f

2020. aug. 22. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szív és érrendszeri , vérkeringési probléma tünetei. Keresd fel a háziorvosod, vagy egy kardiológus szakorvost vele.
2020. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizsgaltasd ki, de ezek egyertelmuen szorongasos tunetek.
2020. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néha ideges vagyok és stresszes de nem mondanám, hogy félek vagy szorongok valami miatt...
2020. aug. 22. 19:08
 4/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt /van. Szív ultrahangot csinaltattam, nem mutatott semmit. Fogalmam sincs sajnos hogy mitől lehet, de remélem hogy neked semmi komoly és hogy el fog múlni! Ne gondold túl, az csak rosszabbat csinál, én mar csak tudom, tapasztalat.. Annyit vettem észre, hogy az utóbbi napban sokat fájt a fejem, es nem ereztem úgy ezt a nyomást, de érdekes módon, ha elfoglaltam magam ez nem változott. Próbálj meg sportolni, úszni, még mielott elkezdodik az iskola, hogy az segit e. De persze orvossal beszélj! Mert nekem vizsgálatokkal a hátam mogott van tapasztalatom. Remélem semmi komoly, jobbulast😊
2020. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ui:egy 17 éves lány
2020. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Változott azóta valami?😊
2020. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hello!Igen, köszi a kérdést:). Nincs semmi baj elvileg, meglett vizsgálva... Az elmúlt pár napba enyhült. Elkezdtem kicsit mozogni egy picivel jobb lett. Szerintem elkezdek egy kicsit a diétámon is változtatni... De valószínüleg szorongás miatt lehet, meg néha túlhajtom magam. Még egy kicsit utána nézek itt neten mit tegyek stb. Remélem te is jól vagy!
2020. szept. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!