Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés napi szinten. Másnál...

Szédülés napi szinten. Másnál van ilyen?

Figyelt kérdés

Szombaton elkezdtem szédülni és általában 1-2 órán át tart minden nap. Szerintem folyadék hiány nem lehet, mert eleget iszom, nem vagyok szomjas. Fáradtnak sem érzem magam. Semmi más nincs, csak szédülés. Lehetséges valami allergia vagy más miatt? Édesanyámmal élek és neki parlagfű allergiája van.

Járt már valaki így? Mi lehet ez? Mivel lehet javítani a helyzeten?



2020. aug. 25. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű?(forgó,gyengeségérzet,bizonytalanság érzet)
2020. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gumiszőnyegen járok, pedig a járdán megyek elvileg, akkor valószínűleg szorongás miatti.
2020. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomás, pulzus rendben van?
2020. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül egy éven keresztül voltam így, szinte minden nap szédültem, hol jobban, hol kevésbé.

Nagyon sok szakrendelésen voltam emiatt, illetve laborban is, de nem találtak semmit.

Alacsony vérnyomás okozhat szédülést, akárcsak a nem megfelelő mennyiségű folyadékfogyasztás, de akár front is. Esetemben szerintem a front okozta. Máig előfordul, ha változékony az időjárás.

Mostanában jönnek-mennek a frontok, talán azt érzed Te is.

Próbálj pihenni, szedj multivitamint, igyál sokat, ne stresszelj.

2020. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ez inkább forgó jellegű szédülés. Nem érzem magam gyengének, de ilyenkor nem mernék elindulni sehová. Mindig más napszakban jön elő. A vérnyomás és pulzus is rendben van.

Először a klímára tippeltem, hogy attól is lehet szédülni, mert az utóbbi időben sokat ültem autóban,viszont néhány napja már nem autózom és még mindig előjön.

Mások is tapasztaltak/tapasztalnak hasonlót?

2020. aug. 28. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!