Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 33éves ffii vagyok. Az a...

33éves ffii vagyok. Az a problémám, hogy 1 hete ha reggel felkelek, megszédülök. Valamint ha egy bizonyos pontba forditom a nyakam, szintén megszédülök. A szédülés 1-2 másodpercen belül elmúlik, és minden ok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok,és futok gyerekkorom òta. Nem vagyok fàradékony, és az edzéseket is ugyanùgy birom. Fél éve voltam egy teljeskörű kivizsgàlàson,ott minden rendben volt.

2012. júl. 25. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Mi az a ffii??
2012. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Férfi
2012. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A reggeli szédülésről nekem az alacsony vérnyomás jut az eszembe, de hogy ha elfordítod a nyakad és szédülsz, az nem tudom, mitől lehet. Főleg hogy ilyen hamar elmúlik.

Beszélj egy orvossal, mert a teljes körű kivizsgálás sem vizsgál ki mindent.

2012. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak. Nekem azt mondták, alacsony vérnyomás miatt van. Igyál egy kávét, én ennyivel le szoktam tudni.

(17 éves lány)

2012. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Menj le a házi orvosodhoz és kérj röntgen vizsgálathoz beutalót! Nézesd meg a nyakad!

2012. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az első probléma ortosztatikus hipotenzió, a másodikra nincs ötletem. úgyhogy menj el orvoshoz.
2012. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Reggel alacsony a vérnyomásod. Alváskor mindenkinek alacsonyabb

Ez nem betegség, sőt az edzett emberekre jellemző. Vérnyomás méréssel ellenőrizheted (ha nincs 5e Ft-ért már egész jót vehetsz). Kérdés hogy új időpontban kelsz-e? Ha igen csörgésre, vagy magadtól. Ha csörgésre, akkor utána 1-2 percet még lustálkodj.


Itt van egy cikk: [link]

2012. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én anno sorkatonaként éreztem olyankor, ha éjszakai riadónál kiüvöltöttek az ágyból. Reggel akkor sem, mert szervezetem belső órája előbb ébresztett.
2012. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg a szabadsàgom töltöm,nem èbredek hirtelen. De pont a szabi első napjàn jelentkezett a probléma.
2012. júl. 25. 11:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Még kevesebb a stressz, ezért még nyugisabb vagy.
2012. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!