Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hete hagytam abba a...

Két hete hagytam abba a koplalást. Napi 10-150 kcal-t ettem. Azóta folyamatosan vigyázok h. miben mennyi kalória van. Hánytatom magam ha több levest eszek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet segítenia szorongáson,m már a nyálamat is kiköpöm met azt hiszem h. hízlal. Nagyon rossz így élni. A xanaxot hiába kapdosom. A jó hír h. fogytam 7,5 kilót, így 183/71 vok. De még lea akrok adni egy 10-15-öt. Csak azt nem brutálkoplalással.


17/f


2010. aug. 5. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
15 napig koplaltam négy napos szünetekkel...
2010. aug. 5. 21:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor msot meg mondom neked hogy mi lesz. hajad nem lesz, fogaid tropára mennek, izmaidat elveszited gyenge leszel, csontjaid nem fognak fejlödni, legjobb esettbe csak emgáll a szived és bele halsz, de a legrosszabba egy ágyra lekötöznek és csövet dugnaka z orrodba és ott 3 orán át kapott majd csövön a kaját, nem is ebszélve arrol hogy ideges ingerlékeny leszel , szédülni fogsz, és rád fog törni az éhség és vissza jönnek a leadott kilok. láttom fiu vagy milyen férfi akarsz lenni, a ccsajoknak nem jön be a vinyoga pasik. és msot ne hidd hogy bunkó vagyok mert én ezt csináltam csinálom és meg is bántam ebböl nem eleht kiszálni.EL SE KEZD! kérj segiitséget és sportolj és normálisan egyél :) sok szerencsét

14 éves bulémiás lány.(bocsáss meg a hegyi beszédért.)

2010. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát neharagudj de a 183 centidhez úgy fogsz kinézni mint egy piszkavas, egyrészt a másik, hogy tönkrecseszed a szervezeted. nem értem miért nem fordulsz orvoshoz.
2010. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

miért forduljak orvoshoz? Én anélkül is letudok fogyni. Amit ajánlana fogyasztószer az meg nagyon drága. És még nem is használ.

Jó nekem ez a "házi" diéta ;)

2010. aug. 5. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogyasztószert ajánlana, hanem pszichiátert...
2010. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok.nem tudom de nekem ugy érzödik át kedves kérdezö hogy sajnáltatni szeretnéd magad és egy kis figyelemre vágysz.most mond meg nekem mi célod volt ezzela kérdéseel? hogy jol le csesszen mindenki mert akkor érzed a törödést! hát én azt mondom neked hogy rázd ki magad eböl és nem a saját önsajnálatodba pusztulj bele és azönpusztitásba hidd el xcsak magaddnak ártasz ezzel. menj elpszichologuhoz ha akrsz valakivele rröl beszélni(nem kioktatni) irhatsz nyugodtan privit.
2010. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pszichiátert ajánlanám.
2010. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gyerekek, ezt anorexia nervosának hívják éa egyre nagyobb mértékben terjed el a kulturált orszagokban

az lesz, hogy egész nap infuziot fogsz kapni, hajad kihullik, naponta 2 kilot fognak rad nyomni,hogy meg ne halj. és ez akkor még a jobbik eset. ha egy bizonyos szint alá sullyedsz, akkor nem lehet megmenteni, egyre csak fogysz és belehalsz

hagyd abba, nem néz ki jol egy vezne pasi, hidd el

a mackos alkat is sokmindenkinek bejon, arrol nem i beszelve h semmi gond nincs a sulyoddal. ha vonzobb akarsz lenni, inkább gyurj attol ferfias leszel. senkinek nem jon be a csont-bor pasi!

2010. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!