Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neha furan ver a szivem es...

Neha furan ver a szivem es furan vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, neha furan felre ver a szivem, nagyot dobban vagy nem tudom, fura erzes es picit rosszul leszek. Van hogy ha eroteljesebben nevetek is csinalja, vagy ha haton fekszem, vagy a bal oldalamon es muszaj a karomat magam moge tenni mert mintha nyomnam a szivemet es fura. Voltam EKG-n de nem talaltak semmit. Tudniillik sokat hanytattam magam, kb 2 evig, stresszes eletem volt nagyon es egyszerűen ez segített. Lassan fel eve nem tettem ilyet mert olvastam hogy ez okozhat sziv problemakat es inkább lekuzdom az az erzest. Meg inkább menstruacio elott tortenik ez, es kozben. Rengeteg vervetelen is voltam igaz nem emiatt de gondolom csak mutatott volna valamit ha esetleg valamiben hianyt szenvedne a szervezetem. Magneziumot szedek rendszeresen ha esetleg szamit e.

Kicsit elhiztam is, de mar folyamatosan sportolok es probalok tudatosan etkezni.

Szóval igy kb ennyi, igazából rettegek hogy szívinfarktusom lesz. Valaki volt hasonló helyzetben?

29/L


2020. szept. 2. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az infarktustól félned kellene, valószínű extrázik a szíved. Holter EKGt kellene kérned, akkor a menstruáció abban a szakaszában, amikor ez elő szokott fordulni.


Egyébként pánikbetegséged nem volt?

2020. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen van sajnos panik betegsegem. Nagyon ritkan van roham szerusegem.
2020. szept. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!