Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta furán ver a szívem,...

Napok óta furán ver a szívem, hirtelen olyan nagyokat dobban, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy elmúljon,ez a rossz szívverés,már minden bajom van miatta,régen is volt ilyen de csak párszor dobbant így aztán elmúlt,azt tudni kell hogy sokat szorongok mkndenen izgulok,most folynak kivizsgálások a azívemmel a.doki katétert szeretne,én nagyon félek tőle,többször van fura érzés a mellkasomban,erre jön még az is hogy 1 hónapja halt meg anyukám.Van itthon betaloc,de azt sem merem be venni,tiszta hülye vagyok attól is félek hogy valami bajom lesz tőle.Lehet a betaloc rendbe tenné a szívritmusom?Segítsetek mert már idegileg ki vagyok.Szedek valeriánát meg citromfűkapszula,de úgy tűnik az nem megoldás.Mit javasoltok?
2019. nov. 16. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván anyukád halála felerősíti a szívtüneteidet. Menj el egy kardiológushoz, és utána fogadd meg, amit mond. Magadtól ne szedjél be csak úgy gyógyszereket (kivéve, ha orvos írta ugyanezekre a tünetekre, de akkor nem magadtól szeded).
2019. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt mutat néhány példát a megoldásra

https://www.youtube.com/results?search_query=helyes+l%C3%A9g..

2019. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,folynak is a kivizsgálások,szívkatéterezni akarnak.orvos írta fel a betalocot,csk hát nekem alacsomy a vérnyomásom ez meg a vérnyomást is leviszi és ezért nem merem bevenni,félek hogy elájulok,vagy annyira azért nem befojásolja?10mg-os betaloc
2019. nov. 16. 11:38
 4/8 anonim válasza:
100%
Ilyen nekem is volt egy jó fél évig mindig attól féltem hogy megáll a szivem vagy ilyesmi.Töbször is voltam ekg-n de nem volt semmi és akkor megnyugodtam és elmult.Az a lényeg hogy tereld el a figyelmed róla ne pánikolj be mert annál rosszabb.Ja és jó hogy elmész az orvoshoz mert legalább kiderül hogy nincs semmi baj és megnyugszol.
2019. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is attól félek,hogy megáll a szívem.Jah és észre vettem hogyha elfoglalom magam pl takarítok vagy bármi ami aktív tevékenység nincs bajom,de ha lepihenek akkor egyből csinálja,ahogy most is.
2019. nov. 16. 12:09
 6/8 anonim válasza:
100%
Az a lényeg hogy folyamatosan tereld el a gondolataidat beszélgess valakivel vagy mikor pihensz is próbálj ne a szivedre figyelni hogy mikor mit csinál nézzél inkább valami filmet vagy videót ami leköti a figyelmed.
2019. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Betaloc-ot javasolják bizonyos szívritmus-zavarokra. Alacsony vérnyomás esetén csak akkor nem szedhető, ha 100 alatt van a vérnyomásod. Feltételezem, hogy azért írta az orvos, mert több, mint 100 volt a vérnyomásod felső értéke. Ha ez nem igaz (pl 90/60 a vérnyomásod), akkor menj vissza hozzá, és kérj másik gyógyszert.
2019. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Változó,van hogy 90 vagy 90 valamennyi max 120 szokott lenni
2019. nov. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!