Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek kimerültség ellen?...

Mit tegyek kimerültség ellen? Hogyan tegyek szert energiára? (ételek. Bármi) MÁR NEM BÍROM!

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
aludni nem tudsz??? vagy keveset alszol??? amugy szedj szójalecitint jó sok energiát ad és jobb étvágyad közérzeted lessz amugy ha nem tudsz aludni el este akkor javasolom hogy egy hétvégén próbálj átállnmi tehát egésznap nem alszol dög fáradt leszel és kb. 8 órakkor este aludj el de fontos az nap ne igyál semmi koffeinosat... amugy éberségre az energia italt ajánlom reggel 1 és semmi más!! este se kóla se semmi ami feldob mert valószínűleg azért nem tudsz elaludni
2010. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindegy, hogy alszok vagy nem, energiám nincs!

Valami természetes ital vagy gyógytea vagy bármi ami energiát ad van?

2010. aug. 6. 00:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy valamiféle életmódváltás??

Eltöprengsz,hogy mi tesz kimerülté,és hogyan szervezd a napjaid,hogy többet tudj kikapcsolódni.

Hidd el munka,tanulás és gyerek mellett is lehetséges,csak szervezés kérdése.

Nekem egyébként a Béres csepp segített átmenetileg,mást nem ismerek.

2010. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szójás ételek, gyümölcsök magas cukortartalommal, zöld tea (esetleg ginzenges), jóga, meditálás, rendszeres sport, rendszeres alvás, pörgős zenék, életben megtalált kis örömök és értelem, multivitamin, magnézium, (sajnos a legtöbbször ilyenkor valami lelki baj van a háttérben és arra aztán szedheted a vitamint :-P Én is amikor lelkibeteg vagyok egyszerűen nem tudom összeszedni magam, úgy érzem ólomsúlyokat cipelek)
2010. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is teljesen így érzek! Ahogy az utolsó irta!:(

Irsz privit?

2010. aug. 6. 10:10
 6/9 Pataki Éva ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!

Igaza van a többieknek, Életmód-váltás.....

Nekem sikerült...És nem is hittem volna, hogy az étrendemmel is kapcsolatban van, pedig igen..mióta megváltiztattam azt hogy mit eszem és mikor, azóta csökkent a súlyom, sokkal energikusabb vagyok, már fél hatkor felébredek magamtól, vagyis időt is nyertem ezzel a váltással.És e mellé az egészséges táplálék mellé, valóban ajánlanám a multitvitamint, és egyfajta teát, ami úgy tart frissen, hogy nem károsítja a szervezeted.Referenciákkal rendelkezem, ha érdekel írj. Üdv Éva evabusines@gmail.com

2010. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cukorevéssel hogy állsz?Az ugyanis határozottan szívja az energiát(és a tápanyagokat a szervezetből)De ha a cukrot nem is nézzük,a helytelen táplálkozás és a motiváció hiánya okozza a leginkább a kimerültséget.Na meg az önbizalomhiány.
2010. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok fehérje tej túró sajt, és jó erős energiaital.
2010. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az energiaitalban sok olyan összetevő van,ami nem illik a testbe,azonkívül elég tüneti módon kezeli a problémát.

1.Elegendő alvás(7-8 óra)

2.rendszeres és egészséges étkezés(sok NYERS zöldség és gyümölcs,mert a főtt ételben nuku a létfontosságú enzimtartalom)

3.Bármilyen,rendszeres mozgás(fontosabb,mint gondolnánk!)

4.Napi 6-8 pohár tiszta víz,de legalábbis folyadék.

Sokan a test elsavasodása miatt fáradtak,és amint lúgosítani kezdnek,hatalmas változásokat észlelnek magukon.De már a cukor elhagyása is(ami nehezebb,mint hinnénk)megold egy sor problémát.

2010. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!