Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert vagyok ok nelkül rettent...

Mézgaraul000 kérdése:

Miert vagyok ok nelkül rettento ideges?

Figyelt kérdés

Miert vagyok ok nelkül rettento ideges? Eggyre tobbszor fordul elő hogy rettentő ideges leszek szinte bárhol és gyomorgorcsom lesz remegek, kihülök, A vercukor szintem rendben van anyukámmal erre gyanakodtunk ugyhogy ilyenkor elkezdtuk merni,

De valami más állhat a háttérbe , Valakinek esetleg hasonló tapasztalata van/volt ezügyben?



2020. szept. 4. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló jelentkezett az elmúlt hetekben délutánonként. Nagyjából mikor a munkaidőm vége felé járok. Foglalmam sincs, mi az oka, remélem, nem marad tartós. (Otthonról dolgozom.) Meg fogok próbálni több szociális programot beiktatni, Zoom-ebédet a barátaimmal, többet sétálni, hátha. Nagyon keveset mozdultam ki az elmúlt két héten, mióta beindult a parlagfű, mert allergiás vagyok és idebenn jobb, lehet, hogy ettől van.
2020. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enis
2023. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!