Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tortent mar olyan, hogy...

Tortent mar olyan, hogy nyilvanos wcben raton nyitottak nagydolog kozben?

Figyelt kérdés

Velem tegnap egy plazaban esett meg, nem volt jo a zar en pedig azt hittem hogy bezartam... Iszonyat kellemetlen volt, mert pont guggoltam a wc felett.


25/N



2020. szept. 20. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Napi szinten megesik
2020. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki került már kellemetlen helyzetbe. Tesómat pl. lehányta a vőlegénye az esküvőjén. Velem megesett, hogy maszturbálás közben rámnyitottak, szóval nem a te eseted viszi el a pálmát, nyugodj meg :)
2020. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Történt, de leszartam. :)
2020. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem hál’istennek.
2020. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja, jól be is szartam.
2020. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha belegondolsz - a halálunkhoz közeledve - mindegyikünk hátsó felét ki fogják törölni bélsár kiürülése után az idősgondozók/ápolók, stb.- ehhez képest elhanyagolható szempont az ilyen "baleset".


Ha majd gyermeket vállalsz, kénytelen leszel eltűrni a segítő személyzetet az altested tája környékén - remélhetőleg minden rendben lesz. (Ha szeretnél egyszer Édesanya lenni, persze.) Nyilván nem alapkövetelmény.


Édesanyámat is én pelenkáztam javarészt a halálához közeledve (2 és fél éven át, tehát van ebben nem kis gyakorlatom.) A rákos daganat túlburjánzott, menthetetlen volt már.


Engem mostanság inkább az foglalkoztat, hogy ha a biológiai szükséglet rám jönne, találok-e olyan - akár közterületen felállított mobil toalettet - amelyet ingyenesen lehet használni.


Volt "párom" munkahelyétől szeretném TÁVOL TARTANI MAGAM. (Nem, nem illünk össze már semmiképpen. Ennek ellenére képtelen felfogni, hogy részemről végeztem.) Belefáradtam a végeláthatatlan magyarázatok sokaságába.


Ui: persze az más, ha a másik kolléga van ügyeletben. Házasember meg tudja tartóztatni magát, ott van Neki az Asszonyka - Ő diszkréten "elvan a saját kis világában". (Elméletileg közös munkahelyünk lett volna a "párommal".)


Üdv: egy középkorú Hölgytárs, aki akár orvosi egyetemet is végezhetett volna... de inkább "tanítói" képességekkel rendelkezik.

2020. szept. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!