Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nagy párnákon fekszem az...

Ha nagy párnákon fekszem az káros a gerincemre nézve?

Figyelt kérdés

Egy ideje szeretek magam alá rakni két nagy párnát az egyik a lábam alatt a másik a hátam alatt van meg van egy a fejem alatt is persze.

Anyámék szerint így tönkre megy a gerincem.


2020. szept. 27. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Előbb utóbb igen. Az sem jó ha túl puha az ágyad az is ugyanúgy árt, sajnos én már érzem ennek a hatását. Régen puha ágyam volt imádtam benne aludni kegyetlenül ki volt már feküdve ezért is volt olyan amilyen. Persze túl nagy baj nincs, de a hátizmom meg a gerincmenti izmom ami tartja ugye az megérezte és a tartásom is pocsék lett, aztán ha picit is megerőltetem görnyedt vénembernek nézek ki, plusz fájdalmas is. Mióta normális ágyam van normális matraccal sokáig nem bírtam azon aludni mert mindenem fájt szinte, azért mert akkor feküdtem jól, és ugye a hátam megszokta a rossz fekvő pózt ezért fájt kegyetlenül mer állt helyre folyamatosan. Rengeteg gyógytorna és nyújtás kellett hogy helyre jöjjön úgy ahogy, arról nem beszélve hogy havonta járok masszőrhöz aki jól átmasszíroz, illetve csontkovácshoz is jártam aki úgymond helyre tekert. Az volt a másik baj hogy a derekam is tropára ment, plusz az egyik lábam hosszabb mint a másik ami szintén ennek tudható be hogy a combcsontom picit feljebb csúszott és azt helyre kellett tenni.
2020. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!