Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinaljak, ha betegen is...

Mit csinaljak, ha betegen is el akarnak kuldeni iskolaba, mert anyamek szerint semmi bajom?

Figyelt kérdés
Egesz nap csak ket kiflit ettem, mert hanyingerem van, delutan aludtam, raz a hideg, megy a hasam. De szerintuk csak nincs kedvem iskolaba menni... Orvoshoz meg nem visznek el, igy nem lesz igazolasom se, de egyedul nem merek elmenni, mert felek, hogy elajulok ut kozben... :(
2020. szept. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs választási lehetőséged.
2020. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem mennek el, ha megy, es nem tudok megmozdulni


Majd igazolja.

Neg aztan akkor mi van??nem tudom, hany eves vagy, de nem erdekel senkit, volt-e igazolatlan orad...nekem is irt be genyosagbol ofo egyik even bizonyitvanyba, pedig mindig minden igazolva volt....pontszamitasba nem tartozik

2020. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szüleid nagyon felelõtlenek!Ha átküldöd a számukat le is oltom õket egy frappáns sms-ben.
2020. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azert, mert nem Covid, szarra fertozod az osztalytarsaid. Teged is sajnallak, ne ertsd felre, csak felduhit a szuleid hozzaallasa mindket okbol. Legyel engedetlen! Maradj otthon.
2020. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell orvoshoz menned, úgysem fogadna időpont nélkül, telefonálj a háziorvosnak, elmondod a tüneteid és ő majd megmondja mit kell tenned.
2020. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja persze, minden 12 éves hülyegyerek csak úgy önhatalmúlag odatelefonál, elmondja a halálos tüneteit, amit a doki simán elhisz, anélkül, hogy beszélne a szülővel.
2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül is elmenne ha nem félne, hogy rosszul lesz,akkor szerintem nem 12 éves, így miért ne telefonálhatna?
2020. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, de.
2020. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!