Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sürgős, mert aludnék! Nincs...

Sürgős, mert aludnék! Nincs valami gyors házi praktikátok, hogy éjszaka ne köhögjek?

Figyelt kérdés
Nagyon álmos vagyok. Nem szeretném, ha nem tudnék elaludni a folyamatos köhögési ingertől, ami szerintem megfázás miatt van. Egy kis fokhagymát odakészítek, az pl. elmulasztja ideiglenesen? (Olyan méz nincs itthon, amire ne lennék allergiás.) Valami hatásos cucc kéne.
2010. aug. 8. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Köhögésre a vöröshagyma héjából készült teát szokták inni, de sajnos nem tudom milyen gyorsan hat.
2010. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem házi praktikát írok, de nekem egy gyógyszer segített, de az olyan hatásos volt, hogy az nem igaz. Ha orvoshoz elmész kérd, hogy írjon fel neked Diaphilint.
2010. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam már tegnap megvárni, de köszi! (Pár óra után sikerült elaludni.) Megjegyeztem. Azért még lehet írni..
2010. aug. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!