Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen jó, házi praktikák...

Milyen jó, házi praktikák vannak az elalvás segítésére?

Figyelt kérdés

2 hónapja képtelen vagyok aludni. Egész este fent vagyok és bámuolk a sötétbe, nappal meg mintha hulla lennék.

Tejet ne írjatok, nem bírom :)


2011. okt. 28. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy csomó gyógynövény tea: komló toboz, levendula, citromfű, amik elsőre eszembejutottak. Elmész egy herbáriába és válogathatsz.
2011. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a levendulaolaj nagyon jó, pár csepp és alszol mint a bunda

de az is segíthet ha kifárasztod magad, testileg és agyilag is, pl menj úszni, az eléggé kifáraszt, alvás előtt pedig fejts rejtvényt. könnyebb elaludni, ha mindkét oldalon fáradt vagy, mert lehet h fizikai munkát végzel és elalvás helyett pörög az agyad, vagy szellemi munka, akkor a tested pörög.

2011. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én már 30 éve, szóval nekem elhiheted hogy a házi praktikák nem segítenek.

ha nagyon nem bírod, akkor gyógyszer. vagy fű.

2011. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ürítsd ki az agyad. Szerintem legtöbb esetben az alap probléma, hogy az ember nem tud kikapcsolni. Tanulj meditációt.
2011. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igyál tejet :D:D:D...na jó nem...szerintem egy jó meleg lazítós fürdő jót tesz!!
2011. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!