Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyú gáz, ma hajnalban...

Iszonyú gáz, ma hajnalban hazafele menet felnőtt létemre sajnos bekakiltam, szerintetek is ciki? Sztori lent 20/N

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban, eleve már úgy mentem oda, hogy 2 napja nem volt székletem, szóval kicsit telve éreztem magam. Ittunk, nem is keveset, kevertük de azért még nem egy határt átlépve, hajnalban kajáztunk pizzát meg fasirtot, a buli pedig egész sokáig tartott, ilyen hajnali ötig talán. Onnan úgy indultam haza, hogy picikét görcsölt a hasam, de semmi komoly, gondoltam csak a piától. Felültem a villamosra, na ott már egyre jobban görcsölt, de még ott se volt vészesen súlyos.


Aztán sajnos mivel én elég messze lakom attól, ahol a buli volt, nem két perc hazajutni. Leszálltam a villamosról, onnan gyalogolnom kellett egy keveset, légüres tér, gondoltam egy pukival lazítok a görcsökön és abban a pillanatban a klasszik eset szerint nem csak a puki jött, hanem vele az anyag is. Az volt az óriási szerencsém, hogy egy fekete testre simuló műbőr nadrág volt rajtam, talán nem volt igy annyira látványos, de azon nyomban a kabátomat a derekamra kötöttem és elindultam keresni egy illemhelyet hogy némileg rendbe tegyem magam. Hála istennek volt egy meki a közelben ami 6kor nyitott és oda be tudtam menni. Szerintem egy 40 percet bent voltam mig egyrészt minden kijött másrészt megtisztitottam magam amennyire lehet ilyenkor...


Valahogy hazavergődtem valahogy, buszoznom kellett még egy 7-8 percet, aztán sikeresen hazaérkeztem, de sírva. Szüleimmel élek, de nekik nem mertem mondani, mind a bugyim, mind a nadgágom azonnal kimostam, szerencsére nem tunt fel senkinek...


Szerintetek is gáz vagyok vagy ez előfordulhat bárkivel? Próbálom nyugtatni magamat.



2020. okt. 10. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Gáz vagy, de egy 20 éves nő nem tud annyira gáz lenni, hogy ne érdeklődjenek iránta. Meg aztán nem is tudja senki, hogy beszartál. Szóval, fel a fejjel!
2020. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel előfordulhat, ha nem csinálsz belőle rendszert, nem gáz.

Ne haragudj de nagyon jót nevettem a sztoridon :D

Egyszer szerintem te is tudsz rajta nevetni, pár év távlatából.

2020. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, életedben ne legyen nagyobb bajod! :)

felejtsd el, és kész!

2020. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj ezzel, valószínűleg több emberrel előfordult már ilyesmi (vagy még rosszabb), csak éppen nem tudsz róla.

Hidd el, ez csak egy picit kínos sztori, semmi több. :)

2020. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Ne parázz, ilyen beszarós sztorijaim nekem is vannak...akkor nyilván kellemetlen, de utólag már vicces. :D
2020. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ez aranyos.:D
2020. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát ezen beszartam :D
2020. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor pont a haverokkal beszéltük ezt, hogy kivel történt már ilyen. És mindenkivel előfordult már ilyen! 🙂

Egyik srác ilyen nagyszájú menőgyerek, és még vele is előfordult ilyen! Azt mondta mikor leszállt a buszról úgy befosott, hogy folyt le a lábán a fos... 😅

Velem is volt már ilyen. Már nyitottam a kaput, erre nem bírta tovább a "fék", beszartam... 😅

Hidd el, rengeteg emberrel előfordult már!

2020. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
ez csaknem mindenkivel előfordult már, tedd el a családi legendáriumba, majd 20 év múlva nagyon fogsz ezen röhögni.
2020. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem vészes. Nekem is elő szokott fordulni mikor sok kannást iszok, és szívok rá herbált. (35/F)
2020. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!