Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Javasolnátok olyan étrendkiegé...

Javasolnátok olyan étrendkiegészitőt amiben B vitamin osszes fajtaja benne van?

Figyelt kérdés
Mostanaban elég lehangolt vagyok, időszakos depressziók is előfordulnak,ingerlekenyebb is vagyok és azt olvastam, hogy a B-vitamin csalad nagyban hozzajarul az idegrendszer normalis mukodesehez a stressz es depresszió ellen sokat segít
2020. okt. 19. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
B-komplex formulának hívják ezt, keress rá a neten, rengeteg van belőle.
2020. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. dm-es b vitamin komplex. Az ár érték arányban a legjobb. Az idegrendszerednek, hangulatodnak jót tesz még a magnézium és a d vitamin is.
2020. okt. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Mellé még szedhetsz némi C vitamint, az sosem árt és így majdnem teljes a kép.
2020. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Általában a B-komplexekben benne van mind a 8 B-vitamin. Ha valamelyikben nincs benne, akkor leginkább a folsavat hagyják ki, talán a jellegzetes szaga/íze miatt. Pl. a kizárólag gyógyszertárakban kapható Bioextra B-komplexben nincs folsav.
2020. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!