Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontin kúpként?

Frontin kúpként?

Figyelt kérdés
Ha a frontint vagy pl. koffeint a végbelembe helyezek el akkor kevesebb tablettával ugyanaz a hatás elérhető gyorsabban a máj kikerülésével?

2020. okt. 22. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most jönni fognak a lepontozók, de ez egy érdekes kérdés. Szerintem megoldható.
2020. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasznos valaszt sajnos nem tudok adni, de ha kiprobaltad, majd elmondod milyen? Szerintem lennenk paran kivancsiak ra... :D
2020. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetés a témáról:

Xanax can be absorbed through mucous membranes. People put xanax in the anuses.


[Skidoo here:] This is most likely inaccurate. Or rather, people may very well take (!) alprazolam rectally, but it is not soluble in water, so the likelihood that anyone would experience an appreciable effect from this sort of administration is very slim.


Forrás: [link]

2020. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A koffein rektális felhasználhatósága 70%-kal kevesebb, mint az orális.

[link]

2020. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A frontin tabletta nem fog elég jól és elêg gyorsan felszívódni a végbeledben.

A másik, hogy a májadat próbálod védeni, miközben az agyat meg pusztítja a nyugtató. És az idegrendszert is.

2020. okt. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írják rektálisan sokkal gyengébb, mint orálisan. Ha tegyük fel belőnéd inzulinos fecsivel akkor lenne kisebb dózissal nagyobb hatás. Viszont én próbáltam, és nem ajánlom. Szerintem vízben nem tud rendesen feloldódni a fronya..
2020. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*intravénásan

lenne az amit írsz. Erre akartam kilyukadni. Viszont ehhez szerintem eleve olyan ampulla/folyadék kéne.

2020. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet de a popód nem fog örülni h megujjazod
2020. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A frontin nem arra van. Lehet kimarja a segged. Ird be a googlbe, hogy nyugtato kup. :D
2020. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!