Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi időben állandóan...

Az utóbbi időben állandóan szédülök, enyhe hányingerem van, gyenge és fáradékony vagyok. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
A vérképem rendben, viszont a frontokra mindig érzékeny voltam, migrénem is gyakran van.

2020. okt. 26. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Na ez jobban hajaz egy agydaganatra!


Ezt csak azoknak üzenem, akik fejfájás miatt agydaganatra gondolnak.

2020. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! nem vagy túl biztató! :/
2020. okt. 26. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben? Hány éves vagy? Nő vagy? Ha igen, van összefüggés a migrén megjelentének a hormonális változásokkal (magyarul: a menstruációs ciklus mely időszakában szokott jelentkezni?) Vagy pl. mindig inkább hidegfrontra jelentkezik a migrén? Terhes nem lehetsz? Meg még fel lehetne tenni 100 kérdést, hogy sejteni lehessen az okot. Az orvosod mit mond?
2020. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondanak, enyhe várszegénység, ennyi. Vérnyomás rendben.


Nő vagyok, 36 éves, kislánykorom óta migrénes a hideg és melegfrontra. Csak a frontokra jön elő, nem függ össze se étellel, se stresszel. 2 éve nem is menstruálok, mert úgy szedem a fogamzásgátlót, hogy szünet nélkül. Ezt javasolta az orvos, mivel endomeriózisom is van. A fogamzásgátló sosem viselt meg, nem éreztem ezt magamom.


Viszont ezt a szédülést és gyengeséget csak az utóbbi időben...

2020. okt. 26. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szemvizsgálaton, fül-orr-gégészeten voltál? A vérszegénységed megpróbálták rendbetenni? Az a baj, hogy távdiagnózis nem igazán lehetséges így. De el kellene menned - persze ha lehetne - több szakorvoshoz kivizsgálásra. A háziorvos nem küldött el?
2020. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, meg különösen nem reagált semmit a gondjaimra. Egy rakat pénzt elköltöttem most vitaminokra és táplálékkiegészítőkre. Talán az segít.
2020. okt. 26. 23:32
 7/8 anonim válasza:
Medicover-nél voltam neurológusnál, Ő utána továbbküldött MR, UH és RTG-re, ahol kiderült, semmi szervi bajom nincs, persze a fejfájós, szédüléses panaszaim még továbbra is megvannak... javaslom neked, menj el te is magánúton,h a teheted.
2020. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha időjárásra jön elő, akkor javaslom a Meteoklinikát, ahol kimondottan ezzel foglalkoznak. Én is éppen kivizsgálás alatt vagyok hasonló tünetek miatt.
2020. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!