Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom mitévő legyek?

Nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

1. Minden Október 8-án kezdődött, mivel érzékeny volt a péniszem elkezdtem úgy maszturbálni hogy nyomtam rá testápolót, hogy az ingereket szokja, 8-adika előtt másfél hétig így maszturbáltam, 8-án este dolgoztam ki mentem wc-re és olyan volt mintha tiszta száraz lenne, merevedési zavarom volt 6 napig,(keveset tudtam aludni, 4-6 órát,) és éget a hasam, csütörtök óta (22-edike) újra elkezdett fájni mert egy lány átvert és káosz volt a lelki világom, (van egy barátom akivel pár nap alatt elmúlt, de társaságban is vert a víz, izzadtam) 5-6 hete volt fejsérülésem, ez is közre játszhat? Koncentrációm romlott, figyelmetlen lettem, most úgy érzem magam hogy élek, de testben lélekben nem itt vagyok, aludtam egy jót, de hangulatom nincsen, merevedési zavarom azóta nem volt.


2. Érdemes elmenni egy neurológushoz hogy lehet-e a fejsérülés okozta ezt? A krém hatása és a kevés alvás után merevedési zavarom volt, fájt a hasam, utána depresszió, szorongásom alakult ki, amihez lehetséges egy fejsérülés is hozzájárulhatott, jött egy lány akkor teljesen jó volt minden, de a fejem akkor is fájt, miután átvert a fájt hasam egy kicsit, azóta lett újra rossz kedvem, de kezdem elfelejteni ami történt hála a barátomnak, fejem időközönként szokott fájni 3 hete jött újra elő, akkor még nem voltam ilyen állapotban.



#urológia #neurológia #szorongás #egészségi állapot #Sérülésből kialakult állapot
2020. okt. 27. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Kaptam egy ütést a fejemre, 4-5 hete, mostanában nehezen tudok pihenni, figyelmetlen lettem
2020. okt. 28. 15:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap egy kanál szódabikarbónát ettem meg, jobb lett, de még nem teljesen, alvászavarom van, hétfőn nem kellett menni dolgozni, de úgy is csak 6 órát tudtam aludni, időközben ver a víz az egész pulcsim tiszta nedves lett, a hasam a merevedési zavarommal együtt jött, lehetséges hogy a krém miatt fájhatott? Mert most meg csak az fáj, (amit felvittem a péniszemre, a papírját jobban átolvasva szerepelt rajta hogy száraz bőrre ajánlott, ez mennyire lehet veszélyes?)
2020. okt. 30. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet valamiféle allergia, de inkább a fejsérülésedet kéne kivizsgáltatni, hogy nem-e sérült meg valamelyik lebeny vagy kamra is akár. Főleg a figyelmetlenség gyanús, hogy ez eddig nem volt és aludni sem tudsz, minél hamarabb menj el egy agyi MRI-re/CT-re. Lehet a péniszedre rávitt krémmel együtt volt még valami a kezeden és valami fertőzést bevittél a húgyutadba és ez okozhatja a hasi fájdalmat, lehet vesegyulladás de nem akarlak ijesztgetni csak menj el egy vérvizsgálatra is, mert ott kimutatják a fertőzés jelenlétét. Viszont ha a szódabikarbónától jobb lett, akkor nem a hasad, hanem a gyomrod fájt, annak is több oka lehet; van egy baktérium, mai refluxos tüneteket okoz, arra meg felír a háziorvos antibiotikumot.
2020. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát a hasam nem fáj és nincs merevedési zavarom, urológust kérdeztem szerinte a krémtől nem lehetett ez, akkor mégis csak baktérium volt? És ha igen akkor az még lenne, vagy magától elmúlt?

Fájt a hasam és volt kicsi depi, után beszéltem egy lánnyal aki tartotta bennem a lelket, átvert és utána visszajött a hasfájás, szódabikarbónától jobb lett, vagy ha ettem stb, amikor majdnem elmúlt, ismerősömtől vettem át egy gyógyszert amit régen is szedtem (pattanásra) újra elkezdtem de másik neve volt (doxycyclin) de 6-7 darab után rosszul lettem és nem tudtam aludni, volt hogy egy éjszakás hét úgy ment le hogy 3 órát aludtam csak,ismerősöm észre vette és neki volt annyi esze hogy elolvasta a papírt, régen is szedtem nem gondoltam volt hogy ebből lenne bajom, kiderül hogy antibiotikum, és normafloret kezdtem inni, 2 hét alatt teljesen rendbe jöttem, én nem tudtam hogy a antibiotikum ennyire veszélyes az immunrendszerre, ez már elmúlt, bármi is volt igazából, gondolok a péniszre ha már a krémtől nem lehetett, de amióta abbahagytam a krémmel való érintkezést nincs baj, és folyamatosan jobb lett. Lehet az antibiotikum ölte le a szervezetem abban nem kételkedek.

Neurológusnál voltam, megvizsgált és azt mondta mindent rendben talált és nem kell CT-re menni, nincs neurológiai megbetegedésem, (nekem néha fáj, érzek valamit, pl: a fülem mögött volt egy fájdalom amikor 2 hete ki mentem focizni, hideg volt lehet azért éreztem azt a valamit, pár napja a füles rajtam volt és behozott egy hirdetést ami nagyon hangosan szólalt meg, másnap és harmadnap is fájt a fejem tőle, ez most volt pár napja, 4 nap telt el kb. most nem érzem, amit még tapasztalok hogy nem mindig, de több alvás kell, valamiért nem elég a 8 óra alvás vagy karikás a szemem, és ha fáradt vagyok akkor jön elő kisebb fájás, gyengébb lett, nem úgy mint az elején, de januárban valamikor volt hogy volt valami fájás, ittam rá mentolos fej fájdalomcsillapítót, por alapú, attól jobb lett egy ideig, aztán mintha utána hatott volna, de nekem több éve nem fájt már a fejem, akkor biztos van köze hozzá a sérülésnek, szerintetek egy CT-re menjek el? Tarkóra kaptam az ütést, eleinte hang hatásra fájt, most a fülem és a tarkóm részénél volt utoljára fájás, a hirtelen nagy hangra amit írtam, attól jött elő, esetleg ez már egy maradandó dolog lehet? Azt mondta a neurológus hogy esetleg valami volt, vér ami már elszivárgotatott ennyi idő alatt.

2021. febr. 17. 20:46
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Igen, kell a CT vizsgàlat! Legalàbb Te is megnyugszol végre! Csak baby olajjal kend a pénised a közeljövöben! Minden jòt!
2021. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!