Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nomrális, hogy sokkal érzékeny...

Nomrális, hogy sokkal érzékenyebb vagyok a hidegre, mint a "normál" ember?

Figyelt kérdés

Tehát nekem sokkal magasabban van a hidegérzetem, mint másnak.

17/f vagyok, a szobámban jelenleg 26.8 fok van és épp, hogy jól érzem így magam.


Olvastam, hogy alváshoz az ideális hőmérséklet 18.5 fok. Hát basszus én abban már reszketve fázom! Akaratlanul beleborsózik a hátam, és vacog a fogam.

22 fokos házban én nem tudok meglenni pulcsi és meleg zokni nélkül.


Ha egyedül vagyok itthon akkor a szobámban a padlófűtést mindig 28-30 fokra teszem, akkor a kezem sem lesz jéghideg.


2020. okt. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális. Vannak ilyen emberek, köztük én is.

Mi a melegebb hőmérsékletet kedveljük ennyi. Nekem minden évben szabályszerűen a hideg idő megjelenésével elkell csöpög az orrom, és csak tavasz vége felé hagyja abba, mikor már közeledik a nyár. Nem, nem vagyok koronás csak érzékenyebb a hidegre. Gondoltam azért szólok, mert mostanában már egy orrtörlésre is rákiabáljak, hogy vírusos. Hülyék ezek.

2020. nov. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Engem meg konkrétan lehülyéznek, csak azért, mert nyári strandi hőmérsékleteket szeretem, azokban érzem jól magam. Nekem 20 fok alatt már tél van.

Most komolyan én hülye vagyok, mert fázom? Jézusom.

2020. nov. 1. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, ha picit hűvösebb van már hidegek a lábaim és a kezeim. A barátnőmnek melege van pólóba én még bőven pulóverba vagyok.
2020. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!