Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnek az idoszakos...

Mit tehetnek az idoszakos "nyomorusagban elek" fajta erzesem ellen? Most-novemberben megint rosszul erzem magam.

Figyelt kérdés

Voltam pszihologiai kezeleseken, pszichiaternel is, kezelesen.


Apamnak ket fia van: en, s egy masik notol a feltestverem.

Apam szerint nem sokat tudnak nekem segiteni a gyogyszerek, s a pszihiater is mind arrol kerdez hogy miert nem szedem, meg mi van ha rosszul leszek? Apam viszont utal elvinni a pszichiaterhez. A betegnyugdijat meg anyam igen, apam nem akarja beiktatni.

Kulfoldon elek.



Az elso hazassaga tonkrement es egyuttkoltozott a fiaval.

Egy ideig egy tombhazban laktunk.


18 eves korom utan kivertem a hisztit es apam meg hivott vagy hozott "szellemi gyogyito" -(t)kat vagy az o megfogalmazasa szerint lebetegedtem.

Nem utalom apamat, de valahogy megis. Most 22 vagyok

Mind arra hivatkozik hogy en tovabb kell vigyem a (fotosuzletet).

Tudom, ez valszeg az egyetlen jelenlegi okos lehetosegem.: Nem sikerult az erettsegim, baratnom sem volt meg, muveszeti foiskolat vegeztem.

Jovo hetre beiktattam magamnak egy konzultaciot a pszihologushoz akihez eddig is mentem legalabb 10 alkalommal kb.

Egy ideje nem szedem a gyogyszert, soforsulit csinalok B kategoriara

HU Fogalmam sincs mit akartam kerdezni.

Atlagos voltam suliban, mellette vagy 10 evig zongorat tanultam. Privat tanaroknal stb.


Masik tema:

Nagyon zavar egy hogy masokhoz hasonlit apam:

Feltesomhoz hasonlit kb igy: "Te is olyan leszel mint a batyad, hogy szereztem neki mindent penzt kocsit, mindenemet odaadtam" most meg "elzarkozott" tole. Feltesom zarkozott el az apjatol pontositsak

En 22 vagyok. Anyamat szeretem.


Olyan felnottesnek erzem magam de valahogy nagyon nem ugy van ahogy en azt kepzelem.

Belul mar fortyog a verem ettol a mozdulatlan elettol

Nem emlekszem mit akartam meg kerdezni. Remelem megirok ide. Felelmetes ez az oldal.



#jovore nezve #elettervezes #csaladon beluli elet #csaladon kivuli elet
2020. nov. 7. 04:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj egy jó kineziológust, ő tud segíteni.
2020. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!