Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Én buta nagyon megégtem a...

Én buta nagyon megégtem a szoliban. Iszonyúan piros az egész testem és nagyon fáj. Mit lehet ilyenkor tenni? Még testápolóm sincs itthon, illetve csak önbarnítós, elmenni meg képtelen vagyok, olyannyira fáj mindenem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha esetleg tejfölöd van otthon azt szokták napégésre használni, gondolom erre is jó. Vagy esetleg fenistil gél. Igazából ezekkel csak hűsíteni lehet, rögtön elmúlni nem fog.
2008. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tejfől van, de nem tudom bekenni vele az egész testem, meg olyan gusztustalan.:) Azért nagyon köszönöm a tanácsot!
2008. nov. 29. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Mi is tejfolt hasznalunk amikor leegunk, kituno husito, probald ki, majd meglatod.

De nagyon problemas egy no vagy, testapolod nincs, elmenni nem tudsz, a tejfol gusztustalan, bekenni nem tudod magadat. Akkor megis mit szeretnel? Egyszerubb, ha nem kerdezel, vagy megegyszerubb, ha nem jarsz szoliba.

Ne haragudj, de csak a kifogasokat irod minden egyes mondatodban.

Probald ki a tejfolt, vagy szenvedj tovabb!

2008. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Tudod mi a gusztustalan? A szoláriumban égetni magad. Na, az gusztustalan.
2008. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nehogy tejfölt kenj rá! Zsíros, és bezárja a hőt! Borogasd hideg vízzel, vagy fenistil, irix, ilyenek jók égési sérülésre. Tedd be a fenistilt a hűtőbe, akkor jó hideg, mikor rákened. :) (ha nem tudsz elmenni érte, kérj meg valakit, hogy hozzon)
2008. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben eszembe jutott, hogy egy orvos ismerős anno szintén vizes borogatást és kenőcsöt ajánlott.
2008. nov. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!