Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja ittam, de olyan erzes...

3 napja ittam, de olyan erzes mintha meg mindig reszeg lennek? Mi ez?

Figyelt kérdés
Mar korábban is volt, hogy ittam, es masnap nem voltam egyaltalan kijozanodva, se utana meg kb 1 hetig. Nem ugy hogy nem tudok menni, hanem nem emlekszem semmire, elfelejtem amit az elobb csinaltam, szarul vagyok, mintha csak álmodnek. Ezert utalok mar inni, mert neha előjön ez, es mindig egy hetig tart. Masnak is volt már?Hogy lehetnek tul rajta?:S
2020. nov. 16. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Biztos nem raktak valamit a piadba? Gina utàn ereztem ezt..


2. Nem szedsz gyógyszert? Van olyan,amitől nem bontódik az alkohol. ( pl. Klion).

2020. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mindig hazibuliba jarok, ahol olyanok vannak akiket tenyleg ismerek es a barataim. Semmi ilyesmi nem volt. Es gyógyszert sem szedek. Olvastam vmi ilyet hogy lehet a májam lassabban bontja az alkoholt, nem tudom h hulyeseg e. De ettem azóta rendesen, iszok is, es varom hogy ürüljon, de nem vagyok jobban.
2020. nov. 16. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet alkohol allergia. Kemia tanáromnak is volt.

(Egyébként engem az exem is beginázott..pedig azt hittem,ismerem..)

2020. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Velem biztos nem történt ilyen+akkor is előjött amikor nem veluk, hanem masik 2 emberrel buliztam otthon(szinten baratnoim)

Neked mi volt?:(

2020. nov. 16. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint egy brutál másnaposság, csak mellé mind a 4 végtagom remegett, felállni alig bírtam. Plusz az amnézia.
2020. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Ú, bátyó, kaphatnék ebből én is?
2020. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!