Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általában esténként mindig...

Általában esténként mindig rossz kedvem van, már pár hete tart az. Olyan mintha nem tudnám hol vagyok, rossz kedvem is van, aludni se tudok. Az a fura, hogy napközben tök jó minden, de esténként úgy érzem mintha nem is léteznék. Ez miért van?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Esetleg lehet valami komoly dolog? Vagy pánikbetegség?

Most karantén idején elég rég nem voltam kint, haverokkal se találkozok, illetve a barátnőmmel sem.

Most is úgy érzem mintha meg lennék halva, vagy nem élnék. Ez miért van?



2020. ápr. 8. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont a kerdesedre megvan a valasz. Ez a szituacio maga. Ha azt kerdezned, mit tegyel ezellen az mar jo kerdes.

De tudd, sokan igy vagyunk. Most ez nagyon is termeszetes, az a csoda, hogy a nappalaid jol telnek. Fulhallgatoval zenere vagy radiora, valami dumara elaludni?

2020. ápr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Családi titkok egyik részét benyomom, telefont falnak dőltöm, lemegy 30 perc kb belőle azt akkor alszom el. Tegnap például akkor sem tudtam és reggel 6-kor aludtam el és 10-kor már felkeltem.
2020. ápr. 9. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!