Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás erős szívdobogás? 18/F

Alvás erős szívdobogás? 18/F

Figyelt kérdés

Már kb 3havonta, 1 hónapban átlagosan 2x fordul elő kb, szóval tényleg ritkán.

Amikor már nagyon fáradt vagyok, de mégis megnézem egy filmet vagy ilyesmi, és aludni készülnék, már tényleg az utolsó fázisban vagyok hogy elaludjak, és pár másodpercig tartó erősebb, szabálytalan szívverés jön rám, és felriadok. És tart ez a szakasz vagy félóráig, és konkrétan próbálkozom folyamatosan elaludni, és jön. És ilyenkor már extrémen álmos vagyok, olyan mintha félig álmodnék is, zavartak a gondolataim, nagyon erős fáradtsággal, és mégsem bírok elaludni? Mi lehet ez?


2020. nov. 21. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én koronavíruson estem át, még mindig van ettől nekem is.
2020. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt többször tavasz óta, valszeg stressz. Volt, h azt hittem, hogy megdöglök. Aztán elmúlt
2020. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alvási apnoé?
2020. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nemtudom hogy mi, de nagyon furcsa. Mintha folyamatosan elaludnek és felriadnek, de nagyon és már osszefolyik minden, nemtudom hogy aludtam-e vagy nem, de tegnap hajnal 2kor fejeztem be a Tv-t, utána már aludni akartam, és kb 3:30ig így szenvedtem
2020. nov. 21. 16:33
 5/5 Barbinyocska válasza:
Ugyanigy vagyok.... mi lett vegul? Elmult?
2021. márc. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!