Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől van szerintetek?

Ez mitől van szerintetek?

Figyelt kérdés
lefeküdtem aludni 1órára, felriadtam úgy hogy nagyon dobogott a szivem, és most hányingerem van :S alapból ideges tipus vagyok, szerintetek ?

2013. jan. 29. 12:10
 1/3 A kérdező kommentje:
van bennem valami ideg, mert apukámat baleset érte, és akkor tudtam meg mikor felkeltem valószinü ettől lehet a hányingerem? :(
2013. jan. 29. 12:12
 2/3 anonim ***** válasza:
igen előfordult már velem is hasonló eset. Ez idegrendszeri probléma konkrétan az az ok amit leírtál.A stressz az idegesség így nyilvánul meg. Vmiylen nyugtató teát kéne kortyolgatnod.Lelkileg kell először lenyugodnod.
2013. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jobban vagyok, csak olyan durva volt az egész, mert arra keltem fel hogy dobog gyorsan a szivem és utáána tudtam meg mi történt, és aztán volt hányingerem, de már jobb...:)
2013. jan. 29. 12:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!