Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fáradt vagyok,...

Állandóan fáradt vagyok, miközben semmi eltérésem nincs, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magánban kivizsgáltattam magam szédelgés miatt, ami pánikrohamsorozatok után jött rám. Néha jobb, de egy-egy mozdulat után rámjön a szédelgés. Ha elmúlik, akkor meg olyan levert fáradt vagyok, hogy majd elalszom. Vérképem( tumormarker,diabétesz, pajzsmirígy) tökéletes, koponya mr, nyaki gerinc mr, nyaki gerinc rtg és nyaki verőerek uh vizsgálatok itán minden szuper. Otoneurológia, neurológia, idegsebészet, fül-orr-gégészet megvolt, minden rendben lényegében. Mi a bánatomért vagyok állandóan levert fáradt, kedvtelen....szedek aokmindent amit javasoltak... valakinek tipp esetleg? 27/F

2020. nov. 21. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Elég folyadékot iszol? Hogy táplálkozol?
2020. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Igyàl energiaitalt, nagyon finom :)
2020. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alvásvizsgálat is nagyon jó lenne, hogy a mély alvás elegendő -e.

Energiaitalt ne igyál véletlenül se.

2020. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. Depresszió, vitaminhiány, mozgáshiány-
2020. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koffeines dolgokat sajnos nem tudok inni, mert bántja a szívemet, energiaital pedig egy mocsok...

Depressziót el tudom hibni, ugyanis 8 hete itthon vagyok mert szédelgek és már nagyon elhagytam magamat, elment az életkedvem is, ráadásul az egyik leletemben is brutális rossz dolgokat írtak, ami mint kiderült, nem is volt igaz... már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, nem láttam az életem értelmét sem... most már kicsit jobban vagyok, csak ez a szédelgés ami idegesít. Néha becsukom a szemem egy pillanatra és megszédülők. Szeretnék elmenni furni, de amint megállok el kezdek szédülni...nem tudom miben vagyok benne :/

2020. nov. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!