Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás miatti wc probléma....

Szorongás miatti wc probléma. Hasonló cipőben jár valaki lányok? Tudtok ennek kiküszöbölésére jó módszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos van egy olyan problémám hogy mikor a barátomnál vagyok, vagy ő nálam elfog egyfajta szorongás vagy nem is tudom minek nevezzem és nem megy előtte a nagywc-zés.


Sokfajta módszert próbáltam, csapnak a megengedése, tv felhangosítása de ez se vezetett sikerre. És ilyenkor arról van szó hogy érzem hogy kellene menni, mert televagyok, puffadok, de produktum nem távozik hiába ülök le a wc-re és próbálkozom.


Viszont amint olyan van hogy a párom elmegy otthonról szinte azonnal ingerem lesz hogy kakilni kell, és emiatt a gát miatt sokszor vagyok úgy hogy fáj a hasam vagy nem jó a közérzetem.


És ez a probléma csak a párom jelenlétében áll fent, családtagok vagy barátnőim jelenlétében simán el tudok menni nagywc-re, ott nincs ez a feszélyezett dolog.


Egyértelműen pszichikai okai lehetnek, de nem tudom hogyan győzzem le. Már olyan is előfordult hogy csak azért bevettem hashajtót hogy meg tudjak könnyebbülni.


22L



2020. nov. 23. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt elmondtad már a barátodnak is?
2020. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vele nem beszéltem erről.
2020. nov. 23. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Eskuszom, nagyon szegyenlos lany voltam. De rajtam az segitett, hogy elkezdtem mindent neven nevezni. Elmondani, hogy vecere kell mennem, feszelyez a szitu, es uljon mashova, kapcsolja be a zenet, stb, es igy kezdtem.
2020. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelentsd ki egyszerűen, hogy olyan EGÉSZSÉGES anyagcsere folyamat megy éppen végbe benned, amely számodra kellemetlen érzéssel jár.


Legyen erre tekintettel és kéred, hogy tapintatosan viselkedjen Veled szemben ilyen esetekben.


Ha esetleg Kisbabát fogannál - és a megtartása mellett döntenétek -, akkor sűrűbben előfordulhat bélgáz termelés és esetleg hasmenéses roham is. (Mindez a megnövekedett többlet súly miatt.)


Szóval számíthatsz ilyen "meglepetésekre".

2020. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!