Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen eszköz használatát...

Milyen eszköz használatát javasolnátok a következő probléma kiküszöbölésére?

Figyelt kérdés

Adott nekem 2 pont ahova nekem CAT kábelt kellene csatlakoztatni, hogy hálózatban legyenek. (szerintem a mögöttes tartalom lényegtelen)

Viszont a kábelezés aszfaltbontással járna, lengő kábel nem megengedett. A távolság 100m, kültéren 100mbit/s átvitel max. és nincs zavaró tényező közben. Meg lehet oldani ezt 2 routerrel valahogyan? Tudtok nekem erre eszközöket ajánlani?



2020. jan. 13. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Léteznek nagy hatótávolságú irányított wi-fi adók és vevők, de az is járható út, ha csak az aszfaltot hidalod át vezeték nélkül, arra sima kültéri wifi router kell.
2020. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!