Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj lehet a beleimmel? Miért...

Baj lehet a beleimmel? Miért pukizom ennyit?

Figyelt kérdés

Tök jól voltam egész nap, de aztán átjöttem egyik barátnőmhöz, mert nála alszom, megkínált saját készítésű turamisuval és nem tudom de azóta morog a hasam és rengeteget pukizom.


Kérdeztem tőle mit tett bele de azt mondta minden ehető volt. És neki semmi baja tőle.


Tanácstalan vagyok és aggódom.


19L



2020. nov. 24. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be széntablettát.
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Angel3000 ***** válasza:
56%
Szia! A Tiramiszù nagyon krémes, lehet, hogy Te igy reagàlsz rà! Azt nem irtad, hogy mit ittàl?
2020. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kólát ittam hozzá.
2020. nov. 24. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott fingorászol a barátnőd orra alá? 😂😂
2020. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tejcukor érzékenységtől is előfordulhat simán puffadás igen.


Ha nagyon zavar, a későbbiekben nem ártana felkeresned egy gasztroenteorológust - persze csak akkor, ha szinte elég sűrűn előfordulnak hasonló "balesetek".


Én úgy tudom, hogy akár petefészek rendellenesség is okozhat ilyen bélgáz termelési gondokat. (A nemi szervek - vagy mirigyek termelődése(?) - és a bélrendszer mindkét nem esetében viszonylag közel helyezkedik el egymáshoz.)


Ui: lehet, nem egészen pontos a meghatározásom. Érdemes utána nézni valamilyen medicina kiadványban. (Akár még online is.)

2020. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kóla+tejes cucc nemcsodálom 😂
2020. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ja én sem csodálom 😀
2020. nov. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar a dolog többféle fent említett szakembert is felkereshetsz - akár online. Elég sokan tesznek fel fényképet magukról így kiválaszthatod a számodra szimpatikusakat.


Utánaolvashatsz a pozitív életszemlélet/pozitív gondolkodás témakörének is - a valamilyen szempontból FOKOZOTTABBAN STRESSZES ÉLETMÓD még inkább kivált ilyesfajta tüneteket (pszichoszomatika témaköre.)


Kívánom, hogy valahogyan találj rá a SZÁMODRA OPTIMÁLIS MEGKÜZDÉSI MÓDSZEREKRE - talán a hosszabb sötétség tudat alatt szorongást válthat ki esetedben? Értelemszerűen a tél évszaka következik nemsokára.


De ha már nem foglalkoztat a dolog, akkor érdemes egy időre félretenni ezeket az ÉLETMENTŐNEK SZÁNT TANÁCSOKAT - és a későbbiekben visszatérni majd a lehetséges megoldások keresésére.


5-ös válaszoló voltam. Nem minden esetben "vicc" kategória, ha ez a BÉLMŰKÖDÉS RENDELLENESSÉG komolyan zavarja az érintettet... nem kizárt, hogy a túl sok tanulás/iskolai követelmény is fokozza a belső feszültségeket.

2020. nov. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!