Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A beleimmel lehet valami baj?

A beleimmel lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Sztori:ugye szilveszter karácsony, mindent összeettem, eléggé kellett már tegnap is wcznem, de nem mentem el, hanem ma este kb 1 órával ezelőtt ráültem a wcre, minden rendben ment, semmi fájdalom, nem volt vastag, simán kicsusszant a dolog, még rá is néztem h nem véres e ( kórházban is voltam 2x is kivizsgáláson, mert utána mindig fájt a hasam, de semmit sem találtak. - korábban is vérzett , sokat, cseppekben, olyan nem volt h folyamatosan follyon belőle a vér, hanem csak cseppekben, és az ürítés után már tiszta vér szokott lenni az egész wc), most akkor nem vérzett mikor kijött a cucc,közben ránéztem gyors telefonomra, facebookoztam egyet, és mire úgy éreztem h kiürült (egyszer az elején kitoltam az anyagot és több nem is jött, csak lazultam a wcn), ránéztem h minden oké e, és látom h megint csöpög a vér, és már majdnem az egész wc olyan megint.. de semmit sem éreztem! amúgy aranyerem van, de az ennyire nem fakadhat ki.. Szóval most mi bajom van!? régen is sokszor vérzett, majd abbamaradt 1 hónapig kb, és megint előjött, eddig bármit ettem semmi sem ártott meg, még ha keményet is toltam ki.. :/ és tényleg mindig előjön :/ most nem volt kemény a székletem,és ahhoz képest h már tegnap óta kellett, elég keveset ürítettem, szóval tényleg nem tudom mi lehet a bajom..

2013. jan. 2. 00:00
 1/1 Miklós G. ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy bármi komolyabb bajod lenne, pláne, ha ki is vizsgáltak. Chron-betegség, colitis ulcerosa egyéb más bélelváltozás kizárva. És rosszul tudod, hogy az aranyér nem vérezhet "annyira", de igen nagyon is vérezhet, vagy akár egyáltalán nem. A túl kemény széklet is felsértheti az begyulladt vénát, de csak önmagától is elindulhat, mert a thrombus (elzáródás) miatt elhal az érfal. Lehet a vérzés oka esetleges analis fissura (végbélrepedés), de az komolyabb fájdalmat is okozna. Látogass meg egy proktológust, aki komolyabb felvilágosítást tud adni az aranyered állapotáról.


Üdvözlet!

2013. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!