Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kell túllendülni a...

Hogyan kell túllendülni a levertségen?

Figyelt kérdés
Amióta bejött a rossz idő + bezárták az edzőtermeket, nem vagyok önmagam. Nem vagyok gyúrós, ne értsetek félre. De van egy kis csoportom ahová rendszeresen járok edzeni, és marhára hiányzik az egész. Ráadásul home office-ban vagyok, és van hogy napokig az eget sem látom. Hétvégén elmegyek futni vagy kirándulni, de marhára idegesítenek az emberek, akik nem képesek távolságot tartani. Mert ugye most mást nem lehet csinálni, és mindenki a kiránduló- és futóhelyeken tömörül. Múlt héten bulikázó társaságok hányták és pisálták össze a kirándulóhelyet, ahol voltam. Belefáradtam és belefásultam ebbe a járványhelyzetbe. Nagyon messze még a tavasz.

2020. nov. 27. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ne legyen, h.napokig az eget sem látod! Napközben menj el vlmerre.

Vegyél esetleg vlmilyen sportszert otthonra pl.futópad, szobabicikli, súlyzók stb..

2020. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta szolárium, termeli a boldogsághormont.
2020. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben hasznos válaszok vannak, amik segíthetnek esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Edzek itthon, van súlyzóm. A tavaszi lezárás alatt is edzettem itthon. De nem ugyanolyan, mint amikor a csoportban edzek. Nyáron is elvoltam, mert jó idő volt és rengeteget kerékpároztam is. Szemüveges vagyok, és nem tudok maszkban létezni, mert bepárásodik, ezért nem is megyek sehova ahova maszk kell. Nem használ a szemüvegemnek sem a szappanos, sem a borotvahabos lemosás. Kb. öt percig jó, aztán ráül a pára, és nem látok semmit. Egyszer majdnem így lökött fel egy kanyarodó autó, nem láttam.

Ki lehetne bírni, ha nem lenne minden egyszerre: a tél meg a bezártság. A vicc hogy egyáltalán nem vagyok extrovertált.

2020. nov. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!