Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valaki aki külön-külön...

Van valaki aki külön-külön szedi a vitaminokat?

Figyelt kérdés

A jobb felszívódás érdekében én is külön vettem őket. Viszont szeretnék még egy B komplexet is beiktatni. Csak így meg sokkalom a tabletták mennyiségét. Valaki nem tudná esetleg megmondani, hogy nincs-e káros hatással ennyi tabletta a szervezetre? (A benne lévő adalékanyagok miatt)

Amiket szedek:


Organikus szelén

Cink

E-vitamin


Magnézium 2x

C vitamin csipkebogyóval

D Vitamin csepp


Arról nem is beszélve, hogy szeretnék elkezdeni kollagént is szedni :(



2020. nov. 29. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is külön szedem őket és ennél jóval többet. Amit én szedek, a legtöbb kapszulás vagy folyadék vagy por, szóval nincs is benne különösebben hordozóanyag. Pár zselatin kapszulahéjon nem parázok. Kollagénből az értelmes mennyiségek porban kaphatók, hacsak nem valami méregdrága csirkekollagénben gondolkodsz.
2020. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! A nutriversum marha kollagénjét szeretném kipróbálni:)
2020. nov. 29. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes, amiből legalább 10 ezer mg-ot be tudsz szedni (tehát nem kapszulás).
2020. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben :) ezt most már beszedem, de legközelebb akkor olyat rendelek.
2020. nov. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!